Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
13
2021-10-29
MINIJA B 0-1 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
13
2021-10-28
KLAIPĖDOS FM B 0-1 NEPTŪNAS B
11
2021-10-26
FK GINTARAS 0-3 KLAIPĖDOS FM B
14
2021-10-20
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-3 KLAIPĖDOS FM B
12
2021-10-17
NEPTŪNAS B 3-0 FK GINTARAS
12
2021-10-15
KLAIPĖDOS FM B 14-1 ROSA
9
2021-10-14
MINIJA B 3-0 FK GINTARAS
12
2021-10-06
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-3 MINIJA B
14
2021-10-05
NEPTŪNAS B 6-1 ROSA
14
2021-10-04
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5-1 FK GINTARAS
4
2021-09-30
KLAIPĖDOS FM B 5-1 FK GINTARAS
13
2021-09-27
FK GINTARAS 0-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2021-09-26
KLAIPĖDOS FM B 1-2 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
14
2021-09-25
FK VS-JONUŠAI 1-2 MINIJA B
13
2021-09-21
ROSA 1-6 FK VS-JONUŠAI
1
2021-09-21
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-2 KLAIPĖDOS FM B
8
2021-09-20
NEPTŪNAS B 6-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2021-09-13
FK GINTARAS 6-1 ROSA
12
2021-09-12
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-5 FK VS-JONUŠAI
11
2021-09-09
FK VS-JONUŠAI 5-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
11
2021-09-05
MINIJA B 3-1 NEPTŪNAS B
11
2021-08-30
ROSA 0-2 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10
2021-08-29
KLAIPĖDOS FM B 3-1 MINIJA B
10
2021-08-29
NEPTŪNAS B 5-0 FK VS-JONUŠAI
9
2021-08-23
ROSA 0-5 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2021-08-23
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-4 NEPTŪNAS B
7
2021-08-22
MINIJA B 3-3 FK VS-JONUŠAI
9
2021-08-15
FK VS-JONUŠAI 0-2 KLAIPĖDOS FM B
8
2021-08-15
ROSA 1-4 MINIJA B
10
2021-08-15
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-3 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2021-08-08
FK GINTARAS 1-9 FK VS-JONUŠAI
5
2021-08-08
ROSA 4-0 KLAIPĖDOS FM B
7
2021-08-05
KLAIPĖDOS FM B 3-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2021-08-01
MINIJA B 3-1 KLAIPĖDOS FM B
4
2021-07-18
NEPTŪNAS B 0-1 MINIJA B
6
2021-07-12
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-1 FK GINTARAS
6
2021-07-11
FK VS-JONUŠAI 9-1 ROSA
7
2021-07-06
FK GINTARAS 2-4 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2021-07-04
ROSA 0-3 NEPTŪNAS B
6
2021-06-27
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-1 MINIJA B
5
2021-06-14
MINIJA B 1-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2021-06-13
FK GINTARAS 1-1 NEPTŪNAS B
5
2021-06-13
FK VS-JONUŠAI 2-7 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2021-06-07
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9-2 ROSA
4
2021-06-06
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-0 FK VS-JONUŠAI
6
2021-06-02
NEPTŪNAS B 0-3 KLAIPĖDOS FM B
3
2021-05-31
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2021-05-30
ROSA 2-10 FK GINTARAS
2
2021-05-29
KLAIPĖDOS FM B 1-2 FK VS-JONUŠAI
3
2021-05-24
FK VS-JONUŠAI 1-3 NEPTŪNAS B
2
2021-05-23
FK GINTARAS 0-7 MINIJA B
2
2021-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS 6-3 ROSA
2
2021-05-20
NEPTŪNAS B 3-1 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1
2021-05-17
MINIJA B 6-0 ROSA
1
2021-05-16
FK VS-JONUŠAI 2-5 FK GINTARAS
1
2021-05-16
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-8 NEPTŪNAS B
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015