Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
13
2021-09-17
GARANT GROUP 5-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
13
2021-09-16
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1-1 FASOUL ARTSPACE
13
2021-09-16
FK VS-JONUŠAI 1-3 FC SUOLIUKAS
13
2021-09-15
TRITON LT 3-1 KFA-NEPTŪNAS
13
2021-09-15
FK JAKAI 7-2 FK GRANATA
13
2021-09-14
FK PLIUSAS 1-10 KLAIPĖDA CITY
13
2021-09-14
NEWLINK TRUST 0-8 FK FUTERA
12
2021-09-10
FC SUOLIUKAS 5-3 FK JAKAI
12
2021-09-09
FK FUTERA 6-4 TRITON LT
12
2021-09-09
FK PLIUSAS 0-6 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
12
2021-09-07
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-6 FK VS-JONUŠAI
12
2021-09-07
KLAIPĖDA CITY 0-2 GARANT GROUP
12
2021-09-07
KFA-NEPTŪNAS 1-2 FASOUL ARTSPACE
11
2021-09-07
GARANT GROUP 11-1 FK PLIUSAS
11
2021-09-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-8 KFA-NEPTŪNAS
11
2021-09-02
TRITON LT 3-4 FK GRANATA
11
2021-08-31
FASOUL ARTSPACE 3-2 FK FUTERA
11
2021-08-31
FK VS-JONUŠAI 8-2 KLAIPĖDA CITY
11
2021-08-31
NEWLINK TRUST 0-1 FC SUOLIUKAS
10
2021-08-30
GARANT GROUP 4-0 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10
2021-08-26
FK GRANATA 2-4 FASOUL ARTSPACE
10
2021-08-26
FK FUTERA 0-1 KFA-NEPTŪNAS
10
2021-08-26
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-0 NEWLINK TRUST
10
2021-08-25
FC SUOLIUKAS 1-0 TRITON LT
9
2021-08-24
KFA-NEPTŪNAS 3-2 FK GRANATA
10
2021-08-24
FK PLIUSAS 0-5 FK VS-JONUŠAI
10
2021-08-24
KLAIPĖDA CITY 8-1 FK JAKAI
9
2021-08-20
NEWLINK TRUST 0-11 KLAIPĖDA CITY
9
2021-08-19
FASOUL ARTSPACE 1-4 FC SUOLIUKAS
9
2021-08-19
TRITON LT 0-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2021-08-18
FK VS-JONUŠAI 0-1 GARANT GROUP
9
2021-08-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-1 FK FUTERA
9
2021-08-17
FK JAKAI 7-2 FK PLIUSAS
8
2021-08-17
KLAIPĖDA CITY 7-0 TRITON LT
8
2021-08-13
FK PLIUSAS 4-0 NEWLINK TRUST
8
2021-08-12
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-1 FASOUL ARTSPACE
8
2021-08-12
FC SUOLIUKAS 2-4 KFA-NEPTŪNAS
8
2021-08-11
FK VS-JONUŠAI 2-1 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8
2021-08-11
FK GRANATA 6-1 FK FUTERA
8
2021-08-10
GARANT GROUP 7-0 FK JAKAI
7
2021-08-10
TRITON LT 2-1 FK PLIUSAS
7
2021-08-05
FASOUL ARTSPACE 0-4 KLAIPĖDA CITY
7
2021-08-04
FK JAKAI 0-7 FK VS-JONUŠAI
7
2021-08-04
FK FUTERA 2-5 FC SUOLIUKAS
7
2021-08-03
KFA-NEPTŪNAS 6-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2021-08-03
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-0 FK GRANATA
7
2021-08-02
NEWLINK TRUST 1-11 GARANT GROUP
6
2021-07-22
KLAIPĖDA CITY 3-5 KFA-NEPTŪNAS
6
2021-07-22
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-2 FK FUTERA
6
2021-07-21
GARANT GROUP 8-2 TRITON LT
6
2021-07-21
FC SUOLIUKAS 2-3 FK GRANATA
6
2021-07-20
FK JAKAI 1-2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2021-07-20
FK VS-JONUŠAI 9-0 NEWLINK TRUST
6
2021-07-20
FK PLIUSAS 2-6 FASOUL ARTSPACE
5
2021-07-16
FK FUTERA 4-6 KLAIPĖDA CITY
5
2021-07-15
FASOUL ARTSPACE 0-7 GARANT GROUP
5
2021-07-15
NEWLINK TRUST 1-2 FK JAKAI
5
2021-07-14
FK GRANATA 5-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2021-07-14
KFA-NEPTŪNAS 5-2 FK PLIUSAS
5
2021-07-13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-0 FC SUOLIUKAS
5
2021-07-13
TRITON LT 0-2 FK VS-JONUŠAI
4
2021-07-09
FK PLIUSAS 1-6 FK FUTERA
4
2021-07-09
FK JAKAI 1-2 TRITON LT
4
2021-07-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-4 FC SUOLIUKAS
4
2021-07-08
NEWLINK TRUST 0-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2021-07-08
FK VS-JONUŠAI 1-0 FASOUL ARTSPACE
4
2021-07-07
KLAIPĖDA CITY 5-2 FK GRANATA
4
2021-07-07
GARANT GROUP 4-2 KFA-NEPTŪNAS
3
2021-07-02
FK GRANATA 6-0 FK PLIUSAS
3
2021-07-01
TRITON LT 4-3 NEWLINK TRUST
3
2021-06-30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2021-06-30
FK FUTERA 2-3 GARANT GROUP
3
2021-06-30
KFA-NEPTŪNAS 0-1 FK VS-JONUŠAI
3
2021-06-29
FASOUL ARTSPACE 1-2 FK JAKAI
3
2021-06-29
FC SUOLIUKAS 3-4 KLAIPĖDA CITY
2
2021-06-25
KLAIPĖDA CITY 3-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2021-06-25
TRITON LT 0-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2021-06-23
FK PLIUSAS 3-8 FC SUOLIUKAS
2
2021-06-23
NEWLINK TRUST 0-1 FASOUL ARTSPACE
2
2021-06-22
FK JAKAI 2-2 KFA-NEPTŪNAS
2
2021-06-22
FK VS-JONUŠAI 5-0 FK FUTERA
2
2021-06-22
GARANT GROUP 1-0 FK GRANATA
1
2021-06-17
FASOUL ARTSPACE 5-1 TRITON LT
1
2021-06-17
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-2 KLAIPĖDA CITY
1
2021-06-17
EDM STATYBA-SENDVARIS 8-0 FK PLIUSAS
1
2021-06-16
FK GRANATA 3-2 FK VS-JONUŠAI
1
2021-06-16
FC SUOLIUKAS 2-4 GARANT GROUP
1
2021-06-15
FK FUTERA 0-1 FK JAKAI
1
2021-06-15
KFA-NEPTŪNAS 4-0 NEWLINK TRUST
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015