Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
10
2021-09-06
DANĖS PERLAS 2-4 KLAIPĖDA CITY
10
2021-09-03
KRUOPA-GIRULIAI 2-5 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
10
2021-09-03
EDM STATYBA-SENDVARIS 8-4 MEMEL
9
2021-08-23
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 2-1 DANĖS PERLAS
9
2021-08-23
KLAIPĖDA CITY 8-0 MEMEL
9
2021-08-23
KRUOPA-GIRULIAI 2-4 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2021-08-16
KRUOPA-GIRULIAI 2-4 DANĖS PERLAS
8
2021-08-16
KLAIPĖDA CITY 0-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2021-08-16
MEMEL 2-6 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
7
2021-08-09
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 3-1 KLAIPĖDA CITY
7
2021-08-09
KRUOPA-GIRULIAI 1-3 MEMEL
7
2021-08-09
DANĖS PERLAS 3-6 EDM STATYBA-SENDVARIS
6
2021-08-03
KLAIPĖDA CITY 5-0 KRUOPA-GIRULIAI
6
2021-08-02
MEMEL 0-5 DANĖS PERLAS
6
2021-08-02
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-4 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
3
2021-07-29
KLAIPĖDA CITY 4-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2021-07-26
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4-6 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2021-07-19
KLAIPĖDA CITY 2-2 DANĖS PERLAS
5
2021-07-19
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7-1 KRUOPA-GIRULIAI
5
2021-07-19
MEMEL 2-5 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2021-07-12
EDM STATYBA-SENDVARIS 6-1 KRUOPA-GIRULIAI
4
2021-07-12
DANĖS PERLAS 4-9 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
4
2021-07-12
MEMEL 0-1 KLAIPĖDA CITY
3
2021-07-05
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6-0 MEMEL
3
2021-07-05
KRUOPA-GIRULIAI 2-0 DANĖS PERLAS
2
2021-06-28
KLAIPĖDA CITY 1-4 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2
2021-06-28
MEMEL 3-4 KRUOPA-GIRULIAI
2
2021-06-28
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-0 DANĖS PERLAS
1
2021-06-21
KRUOPA-GIRULIAI 2-4 KLAIPĖDA CITY
1
2021-06-21
DANĖS PERLAS 1-1 MEMEL
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015