LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-20, 2 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Lukas Šarkauskis, Daniil Tišakov
NEPTŪNAS B 3-1
(1-1)
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Khaled Menani
Edgaras Anaškin
Laurynas Barsteika
Erlandas Seselskis
Rytis Statkus
Tomas Jonušas
Aurimas Barsteika
Gleb Son
Egidijus Dusevičius
Aleksandr Fiodorov
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
Vladislav Kučerov
Mark Šin
Dovydas Švambaris
Donatas Gaižauskas
Jonas Vaitkus
25 min. 0-1
Mindaugas Žemaitaitis
Laurynas Barsteika*
33 min. 1-1
Aleksandr Fiodorov*
46 min. 2-1
Erlandas Seselskis*
75 min. 3-1
Edvinas Razutis
Karolis Inta
Mindaugas Žemaitaitis
Kazimieras Gnedojus
Marius Valskis
Audrius Tolis
Edmundas Gaigalas
Artūras Mosejevas
Jurijus Kurbangalijevas
Karolis Kelpšas
Tadas Balčiūnas
Darius Grigaitis
Robertas Poškus
Arnoldas Nausėdas
Kostas Skarbalius
Osvaldas Deringis
Gediminas Jackus
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Tomas Jonušas*, Khaled Menani, Rytis Statkus*
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015