LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-23, 2 turas, Dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Simas Kaušas, Aistė Ivanovaitė
EDM STATYBA-SENDVARIS 6-3
(4-0)
ROSA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Seminavičius
Dmitrij Jakovlev
Vaidotas Juškus
Robertas Rimutis
Karolis Tendys
Dovydas Narkus
Benas Alseika
Vitalijus Limontas
Donatas Stankevičius
Ugnius Petrikas
Lukas Šarkauskis
Gražvydas Žakys
Nedas Kneita
Robertas Gudas
Tomas Petraška
Eimantas Šeškevičius
Vytautas Zablockis
Karolis Tendys
2 min. 1-0
Karolis Tendys
5 min. 2-0
Robertas Rimutis
23 min. 3-0
Robertas Rimutis
29 min. 4-0
48 min. 4-1
Audrius Gadeikis
63 min. 4-2
Vilmantas Pocius
Robertas Rimutis
81 min. 5-2
Donatas Stankevičius
84 min. 6-2
85 min. 6-3
Mindaugas Grušauskas
Arūnas Gadeikis
David Kirzneris
Vilmantas Pocius
Mindaugas Grušauskas
Paulius Kubilius
Audrius Gadeikis
Jonas Butkevičius
Anton Solovyev
Lukas Pozdėjevas
Kasparas Tutlys
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Donatas Stankevičius, Audrius Gadeikis, Lukas Pozdėjevas, Kasparas Tutlys, Dovydas Narkus
Vaidotas Juškus

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015