LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-30, 3 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Kevinas Drungilas, Paulius Dirgėlas
ROSA 2-10
(1-3)
FK GINTARAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Arūnas Gadeikis
David Kirzneris
Vilmantas Pocius
Tadas Šlimas
Mindaugas Grušauskas
Paulius Kubilius
Audrius Gadeikis
Jonas Butkevičius
Anton Solovyev
Ramūnas Litvinas
Vakaris Adomas Bagdanskas
19 min. 0-1
Edgar Dorogavcev
Vilmantas Pocius
25 min. 1-1
26 min. 1-2
Tadas Labukas
45 min. 1-3
Tadas Labukas
49 min. 1-4
Lukas Bielskis
51 min. 1-5
(11 m.)
Žymantas Butkus
52 min. 1-6
Lukas Bielskis
53 min. 1-7
Tadas Labukas
70 min. 1-8
Lukas Bielskis
79 min. 1-9
Lukas Bielskis
Mindaugas Grušauskas
83 min. 2-9
88 min. 2-10
Marsel Balasanov
Žymantas Butkus
Robertas Šalkauskas
Paulius Lukoševičius
Robertas Baltuonė
Gerdas Kančelskis
Tadas Labukas
Dalius Tomkevičius
Edgar Dorogavcev
Ramūnas Narvilas
Rokas Borusas
Lukas Bielskis
Vitalijus Paulauskas
Marsel Balasanov
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Ramūnas Narvilas, Arūnas Gadeikis
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015