LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-06-02, 6 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov,Eimantas Rudavičius, Simas Kaušas
NEPTŪNAS B 0-3
(0-2)
KLAIPĖDOS FM B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Khaled Menani
Edgaras Anaškin
Laurynas Barsteika
Erlandas Seselskis
Mark Šin
Aurimas Barsteika
Dovydas Švambaris
Gleb Son
Tautvydas Špiegis
Aleksandr Fiodorov
Jonas Latakas
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
Donatas Gaižauskas
7 min. 0-1
Gvidas Kubilius*
15 min. 0-2
Nedas Jurgis Šimkutis*
90+1 min. 0-3
Jokūbas Malinauskis*
Deividas Riauka
Simas Tarvydas
Nedas Jurgis Šimkutis
Eimantas Labžentis
Enrikas Žukauskas
Daniil Tišakov
Gvidas Kubilius
Kristupas Muravjovas
Jokūbas Malinauskis
Dominykas Gerulaitis
Maksim Andrejev
Dominykas Jurkus
Gvidas Merkevičius
Karolis Dirgėlas
Nojus Paulikas
Arminas Gečas
Andrius Norvaiša
Paulius Rinkevičius
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Lukas Nedzinskas, Nojus Paulikas*, Paulius Rinkevičius
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015