Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-08-20, 9 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas
NEWLINK TRUST 0-11
(0-3)
KLAIPĖDA CITY
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dainius Žvirblis
Valentinas Rumiancevas
Martynas Macas
Pranas Griškevičius
Romualdas Žukauskas
Tomas Zubė
Aretas Mikaločius
Karolis Griškus
Rokas Misevičius
12 min. 0-1
Vytautas Žukauskas
16 min. 0-2
Vitalijus Paulauskas
28 min. 0-3
Donatas Stankevičius
31 min. 0-4
Vitalijus Paulauskas
33 min. 0-5
Donatas Stankevičius
34 min. 0-6
Vitalijus Paulauskas
38 min. 0-7
Justas Adamas
43 min. 0-8
Donatas Stankevičius
44 min. 0-9
Vytautas Žukauskas
45 min. 0-10
Marius Prišmontas
56 min. 0-11
Vitalijus Paulauskas
Mantas Šumskis
Mantas Razonas
Anton Ananjev
Aldas Žernys
Marius Prišmontas
Vaidotas Juškus
Aidas Capas
Vitalijus Paulauskas
Viktor Novičenkin
Donatas Stankevičius
Viktor Klesičionok
Artiom Drozdov
Vytautas Žukauskas
Justas Adamas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Aretas Mikaločius
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015