Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-08-24, 10 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas
KLAIPĖDA CITY 8-1
(4-1)
FK JAKAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mantas Šumskis
Dmitrij Jakovlev
Mantas Razonas
Vaidotas Juškus
Aidas Capas
Dovydas Zakrevskij
Vitalijus Paulauskas
Roman Abrašin
Viktor Novičenkin
Donatas Stankevičius
Andrius Jotko
Viktor Klesičionok
Artiom Drozdov
Vytautas Žukauskas
Justas Adamas
Justas Adamas
10 min. 1-0
Donatas Stankevičius
13 min. 2-0
13 min. 2-1
Arnoldas Nausėdas
Donatas Stankevičius
16 min. 3-1
Roman Abrašin
19 min. 4-1
Donatas Stankevičius
32 min. 5-1
Donatas Stankevičius
33 min. 6-1
Viktor Klesčionok
50 min. 7-1
Andrius Jotko
60 min. 8-1
Gvidas Gnedojus
Artūras Mosejevas
Aurimas Tunaitis
Arnoldas Nausėdas
Mantvydas Bertulis
Michail Polevanov
Rokas Domarkas
Dovydas Zajančiauskas
Kostas Skarbalius
Aivaras Vaznevičius
Teodoras Padagas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Rokas Domarkas
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015