Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-08-31, 11 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža
FK VS-JONUŠAI 8-2
(2-1)
KLAIPĖDA CITY
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas Stripinis
Matas Ilginis
Arnas Dumbrauskas
Elijus Klapatauskas
Ramūnas Ruibys
Mantas Lukas
Mindaugas Bielskis
Ignas Tamašauskas
Žygimantas Šakys
Simonas Alsys
Mindaugas Žemaitaitis
13 min. 0-1
Vitalijus Paulauskas
Mindaugas Žemaitaitis
15 min. 1-1
Mindaugas Žemaitaitis
24 min. 2-1
Matas Ilginis
36 min. 3-1
Simonas Alsys
47 min. 4-1
Matas Ilginis
54 min. 5-1
55 min. 5-2
Viktor Klesčionok
Mindaugas Žemaitaitis
57 min. 6-2
Ignas Tamašauskas
58 min. 7-2
Mindaugas Žemaitaitis
59 min. 8-2
Mantas Šumskis
Dmitrij Jakovlev
Karolis Atutis
Mantas Razonas
Vaidotas Juškus
Vitalijus Paulauskas
Roman Abrašin
Arūnas Beinartas
Donatas Stankevičius
Viktor Klesičionok
Artiom Drozdov
Justas Adamas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Mindaugas Bielskis
Donatas Stankevičius, Dmitrij Jakovlev, Karolis Atutis

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015