Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2021-06-21, 1 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
KRUOPA-GIRULIAI 2-4
(1-1)
KLAIPĖDA CITY
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Erikas Mockus
Jevgenij Zaicev
Vladimiras Molis
Nerijus Genupskis
Vaidas Batūra
Ovidijus Jokubaitis
Donatas Žemgulys
Dovydas Vaitonis
Darius Stankus
Rolandas Uznys
Martynas Jankauskas
Martynas Jankauskas
7 min. 1-0
17 min. 1-1
Julius Merkelis
35 min. 1-2
(6 m.)
Viktor Klesčionok
40 min. 1-3
Edgaras Jokubaitis
Martynas Jankauskas
46 min. 2-3
50 min. 2-4
Ruslan Kochergin
Mantas Šumskis
Dmitrij Jakovlev
Aleksandras Šeremetjevas
Vaidotas Juškus
Julius Merkelis
Edgaras Jokubaitis
Oleg Romančiuk
Arsen Babaiants
Viktor Klesčionok
Ruslan Kochergin
Aleksej Morozov
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Oleg Romančiuk
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.30
3 turas
Gargždų FK PEMPININKAI - Plikių SAKUONA
Gargždų miesto stadionas
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
4 turas
NAUTICA - MEMEL
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
PVM-21 - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 2 4 3
4. MINIJOS FA 2 -4 3
5. BABRUNGO UOGOS 2 -5 0
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015