Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2021-08-09, 7 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Kevinas Drungilas
DANĖS PERLAS 3-6
(1-1)
EDM STATYBA-SENDVARIS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Giedrius Glikmanas
Elijus Pavlovas
Nerijus Šliogeris
Vitalis Marozas
Remigijus Venckus
Vygandas Burškys
Darius Grigaitis
Nerijus Čiuprinskas
Romualdas Žukauskas
Robertas Baltuonė
Artūras Stučys
5 min. 0-1
Jevgenij Slugin
Remigijus Venckus
30 min. 1-1
33 min. 1-2
Sergejus Bačko
37 min. 1-3
Mindaugas Kuhlins
49 min. 1-4
Audrius Sutkus
54 min. 1-5
Sergej Smyslov
Darius Grigaitis
55 min. 2-5
Elijus Pavlovas
57 min. 3-5
60 min. 3-6
Mindaugas Kuhlins
Mindaugas Seminavičius
Tomas Navardauskas
Marius Bukauskas
Sergejus Bačko
Vidmantas Kemzūra
Jevgenij Slugin
Andrius Ivanovas
Sergej Smyslov
Valentinas Gavrilovas
Audrius Sutkus
Mindaugas Kuhlins
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
Artūras Stučys

Rungtynių video:

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
21.00
13 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 36 27
2. KLAIPĖDOS FM B 8 11 15
3. MINIJA B 7 1 13
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 -2 12
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 -5 8
6. FK JONUŠAI 9 -11 7
7. FK SIRIJUS 8 -30 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 12 17 31
2. FK KARYS 10 12 21
3. TAURAGĖS SC-MFK 10 15 20
4. FK JAKAI-MINIJOS FA 10 -3 14
5. FC NEPTŪNAS-KU 12 -6 12
6. BABRUNGO UOGOS 12 -12 10
7. RIETAVO LIŪTĖS 12 -23 4

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK GRANATA 17 75 48
2. GARANT GROUP 17 44 40
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 17 6 32
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 17 9 28
5. KLAIPĖDA CITY 17 4 28
6. FK JONUŠAI 17 2 23
7. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 17 -14 23
8. FC SUOLIUKAS 17 -29 12
9. FASOUL FC 17 -27 8
10. FK PLIUSAS 17 -70 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 27
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 34 26
3. NAUTICA 11 26 23
4. KLAIPĖDA CITY 12 15 22
5. DANĖS PERLAS 11 12 16
6. FK PLIUSAS-EURORENTA 12 -43 3
7. MEMEL 12 -67 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. ATLANTO VETERANAI 8 21 19
2. HBH (Kretinga) 9 9 19
3. ŠILUTĖS VETERANAS 9 2 17
4. GARGŽDŲ VETERANAS 8 0 13
5. DANĖS PERLAS 10 -14 4
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 -18 3


KLFF.lt - 2015