Tvarkaraštis
Turas
Laikas
Komanda
-
Komanda
Vieta
8
2021-09-20
21.15
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS Centrinio stadiono d. d. aikštė
(Sportininkų g. 46, Klaipėda)
1
2021-09-21
19.00
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS FM B Klaipėdos FM d. d. aikštė
(P. Komunos; g. 16, Klaipėda)
13
2021-09-21
21.15
ROSA - FK VS-JONUŠAI Centrinio stadiono d. d. aikštė
(Sportininkų g. 46, Klaipėda)
13
2021-09-26
MINIJA B - SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS Kretingos miesto stadionas
(Savanorių g. 23A, Kretinga)
13
2021-09-26
FK GINTARAS - EDM STATYBA-SENDVARIS Centrinio stadiono d. d. aikštė
(Sportininkų g. 46, Klaipėda)
13
2021-09-26
KLAIPĖDOS FM B - NEPTŪNAS B
14
2021-10-03
NEPTŪNAS B - ROSA Centrinio stadiono d. d. aikštė
(Sportininkų g. 46, Klaipėda)
14
2021-10-03
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
14
2021-10-03
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GINTARAS Centrinio stadiono d. d. aikštė
(Sportininkų g. 46, Klaipėda)
14
2021-10-03
FK VS-JONUŠAI - MINIJA B Centrinio stadiono d. d. aikštė
(Sportininkų g. 46, Klaipėda)
11
nukeltos
FK GINTARAS - KLAIPĖDOS FM B Centrinio stadiono d. d. aikštė
(Sportininkų g. 46, Klaipėda)
12
nukeltos
KLAIPĖDOS FM B - ROSA
12
nukeltos
NEPTŪNAS B - FK GINTARAS Centrinio stadiono d. d. aikštė
(Sportininkų g. 46, Klaipėda)
12
nukeltos
EDM STATYBA-SENDVARIS - MINIJA B Centrinio stadiono d. d. aikštė
(Sportininkų g. 46, Klaipėda)
4
nukeltos
KLAIPĖDOS FM B - FK GINTARAS Klaipėdos FM d. d. aikštė
(P. Komunos; g. 16, Klaipėda)
8
nukeltos
KLAIPĖDOS FM B - SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS Centrinio stadiono d. d. aikštė
(Sportininkų g. 46, Klaipėda)
9
nukeltos
MINIJA B - FK GINTARAS Kretingos miesto stadionas
(Savanorių g. 23A, Kretinga)
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015