FASOUL ARTSPACE
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
26 (vid. 3.71)
ĮMUŠTA
26 (vid. 3.71)
PRALEISTA
0
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Bless Agans EgboyeKonstantin AndrijenkoVilius Kasparavičius
4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Konstantin Andrijenko
4
0
1
  Bless Agans Egboye
4
0
0
  Denis Demereckas
3
0
1
  Daniel Okenwa
3
1
0
  Jevgenij Bulbenkov
3
1
0
  Vilius Kasparavičius
3
0
0
  Marc Dyper
2
2
0
  Aleksej Ivlichev
1
2
0
  Andrej Seliviorstov
1
0
0
  Domas Alijošius
1
0
0
  Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
  Ignas Kvedaras
0
0
0
  Matas Vasiliauskas
0
0
0
  Kiril Čiupalov
0
0
0
  Kingsley Sunday
0
0
0
  Eberechi Nwobodo
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Jevgenij Sevastjanov
0
0
0
  Deivydas Gedminas
0
0
0
  Yunus Anar
0
0
0
  Justas Teišerskis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
INFO
Rezultatas
2021-12-06
1 turas
FASOUL ARTSPACE
4:3
KFA-FC NEPTŪNAS
2021-12-12
2 turas
FASOUL ARTSPACE
1:4
DRAGŪNAI
2021-12-17
3 turas
FC SUOLIUKAS
5:1
FASOUL ARTSPACE
2021-12-21
4 turas
FASOUL ARTSPACE
7:1
FK FUTERA
2021-12-29
7 turas
FK PLIUSAS
2:3
FASOUL ARTSPACE
2022-01-09
5 turas
LCC MOOSE FC
7:8
FASOUL ARTSPACE
2022-01-14
6 turas
FASOUL ARTSPACE
2:4
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
17.00
7 turas
FASOUL - FM-KLAIPĖDA
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS
11.30
4 turas
KLAIPĖDOS FM MERGINOS - KARYS.LT
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
12.30
6 turas
KLAIPĖDOS FM MERGINOS - FK JAKAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015