DRAGŪNAI
Informacija
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
29 (vid. 4.14)
ĮMUŠTA
15 (vid. 2.14)
PRALEISTA
14
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mantas LukasRegimantas RaštutisŠarūnas Skulskis
9 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mantas Lukas
9
2
0
  Regimantas Raštutis
6
0
0
  Šarūnas Skulskis
5
0
0
  Gražvydas Steckis
4
0
0
  Robertas Kasparas
4
0
0
  Gytautas Korsakovas
3
2
1
  Kęstutis Žadeikis
3
0
0
  Armandas Zakaras
1
1
0
  Deividas Benetis
1
0
0
  Deividas Pojarkovas
1
0
0
  Edvinas Leliuga
1
0
0
  Dalius Adomaitis
0
0
0
  Edgaras Jambruška
0
0
0
  Mindaugas Armalis
0
0
0
  Airidas Jokšas
0
0
0
  Mantas Šoblinskas
0
3
0
  Svajūnas Knieža
0
0
0
  Herkus Gulbinas
0
1
0
  Simonas Kovalenko
0
0
0
  Andrius Jasadavičius
0
0
0
  Edvardas Ylakis
0
0
0
  Vilius Lipnickas
0
0
0
  Julius Jakas
0
0
0
  Egidijus Norvilas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
INFO
Rezultatas
2021-12-03
1 turas
DRAGŪNAI
5:0
FK PLIUSAS
2021-12-12
2 turas
FASOUL ARTSPACE
1:4
DRAGŪNAI
2021-12-23
4 turas
DRAGŪNAI
3:4
FC SUOLIUKAS
2021-12-29
3 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
3:2
DRAGŪNAI
2022-01-07
5 turas
FK FUTERA
2:3
DRAGŪNAI
2022-01-14
6 turas
DRAGŪNAI
6:2
LCC MOOSE FC
2022-01-21
7 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:6
DRAGŪNAI
2022-01-27
Pusfinalis turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:3
DRAGŪNAI
2022-02-05
Finalas turas
DRAGŪNAI
6:2
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
INFO
5 turas
2022-07-08
19.00
DRAGŪNAI
-
FC SUOLIUKAS

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015