DANĖS PERLAS
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
31 (vid. 5.17)
ĮMUŠTA
31 (vid. 5.17)
PRALEISTA
0
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vitalis MarozasNerijus ŠliogerisArtūras Stučys
8 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vitalis Marozas
8
0
0
  Nerijus Šliogeris
4
0
0
  Artūras Stučys
4
1
0
  Vitalis Bieliauskas
4
0
0
  Marius Narušis
3
0
1
  Vitalijus Butko
3
0
0
  Vygandas Burškys
2
0
0
  Mindaugas Davidavičius
1
0
0
  Deimantas Jankauskas
1
0
0
  Giedrius Glikmanas
1
1
0
  Elijus Pavlovas
0
0
0
  Remigijus Venckus
0
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Elijus Vilimas
0
0
0
  Romualdas Žukauskas
0
0
0
  Pavel Truš
0
0
0
  Romas Stonys
0
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Donatas Gabrėnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (6)
INFO
Rezultatas
2021-12-03
1 turas
DANĖS PERLAS
3:12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-12-06
2 turas
MEMEL
2:10
DANĖS PERLAS
2021-12-20
4 turas
DANĖS PERLAS
6:3
KRUOPA
2022-01-03
5 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
4:2
DANĖS PERLAS
2022-01-13
6 turas
DANĖS PERLAS
4:10
NAUTICA
2022-01-18
7 turas
FK FUTERA
0:6
DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
21.10
7 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
8 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - NAUTICA
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. FC SUOLIUKAS 7 12
4. DRAGŪNAI 6 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. FK FUTERA 6 6
7. LCC MOOSE FC 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 6 9
6. MEMEL 6 9
7. FK FUTERA 6 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 6 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015