NAUTICA
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
77 (vid. 9.63)
ĮMUŠTA
27 (vid. 3.38)
PRALEISTA
50
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas NavikasTadas GudauskasMantas Grigaitis
28 įvarč.15 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Donatas Navikas
28
0
0
  Tadas Gudauskas
15
0
0
  Mantas Grigaitis
8
0
0
  Mantas Zubavičius
7
0
0
  Kazimieras Gnedojus
5
0
0
  Marius Stoukus
4
0
0
  Edmundas Gaigalas
4
1
0
  Tadas Jaugelavičius
4
1
0
  Giedrius Kšanas
3
0
0
  Žydrūnas Karpis
2
0
0
  German Michno
1
0
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Vidas Dančenka
0
0
0
  Vadim Marčenkov
0
0
0
  Genadij Loginovič
0
0
0
  Maksim Jegorov
0
0
0
  Marius Ežerskis
0
0
0
  Mindaugas Kinčius
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Renat Mosejevas
0
0
0
  Valerijus Adamonis
0
0
0
  Žymantas Butkus
0
1
0
  Tomas Domarkas
0
0
0
  Sigitas Kulikauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2021-12-02
1 turas
NAUTICA
9:3
FK FUTERA
2021-12-09
2 turas
FK PAJŪRIS
2:12
NAUTICA
2021-12-16
3 turas
NAUTICA
5:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2021-12-21
4 turas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:4
NAUTICA
2022-01-06
5 turas
NAUTICA
13:3
MEMEL
2022-01-13
6 turas
DANĖS PERLAS
4:10
NAUTICA
2022-01-20
8 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
4:13
NAUTICA
2022-01-25
7 turas
NAUTICA
11:3
KRUOPA
2022-02-10
Pusfinalis turas
NAUTICA
3:0
DANĖS PERLAS
2022-02-17
Finalas turas
NAUTICA
1:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
INFO
5 turas
2022-07-05
19.00
NAUTICA
-
GEGŪNĖ-SENDVARIS

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015