Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
7
2022-01-18
FK FUTERA 0-6 DANĖS PERLAS
7
2022-01-17
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-3 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2022-01-17
FK PAJŪRIS 5-6 MEMEL
6
2022-01-13
DANĖS PERLAS 4-10 NAUTICA
6
2022-01-11
MEMEL 7-3 FK FUTERA
5
2022-01-10
KRUOPA 1-4 GEGŪNĖ-SENDVARIS
5
2022-01-10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12-1 FK PAJŪRIS
5
2022-01-06
NAUTICA 13-3 MEMEL
4
2022-01-04
FK PAJŪRIS 3-12 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2022-01-03
FK FUTERA 4-9 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2022-01-03
GEGŪNĖ-SENDVARIS 4-2 DANĖS PERLAS
4
2021-12-22
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5-2 FK FUTERA
4
2021-12-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4-4 NAUTICA
4
2021-12-21
MEMEL 1-5 GEGŪNĖ-SENDVARIS
4
2021-12-20
DANĖS PERLAS 6-3 KRUOPA
3
2021-12-19
FK FUTERA 2-1 FK PAJŪRIS
3
2021-12-16
GEGŪNĖ-SENDVARIS 2-8 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2021-12-16
NAUTICA 5-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2021-12-13
KRUOPA 6-7 MEMEL
2
2021-12-10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10-1 KRUOPA
2
2021-12-09
FK PAJŪRIS 2-12 NAUTICA
2
2021-12-09
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5-2 GEGŪNĖ-SENDVARIS
2
2021-12-06
MEMEL 2-10 DANĖS PERLAS
1
2021-12-03
DANĖS PERLAS 3-12 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1
2021-12-02
NAUTICA 9-3 FK FUTERA
1
2021-11-30
GEGŪNĖ-SENDVARIS 11-3 FK PAJŪRIS
1
2021-11-29
KRUOPA 3-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
21.10
7 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
8 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - NAUTICA
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. FC SUOLIUKAS 7 12
4. DRAGŪNAI 6 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. FK FUTERA 6 6
7. LCC MOOSE FC 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 6 9
6. MEMEL 6 9
7. FK FUTERA 6 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 6 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015