TurnyrinŰ lentelŰ
Vieta
Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
┴varŔiai
Sant.
Ta­k.
1. NAUTICA 8 7 1 0 77:27 50 22
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 6 2 0 68:22 46 20
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 5 1 2 43:21 22 16
4. DANĖS PERLAS 8 4 0 4 39:35 4 15
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 4 1 3 35:36 -1 13
6. MEMEL 8 3 0 5 30:59 -29 9
7. KRUOPA 8 2 0 6 27:49 -22 6
8. FK FUTERA 8 1 1 6 20:45 -25 4
9. FK PAJŪRIS 8 0 0 8 20:65 -45 0
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
9 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.10
9 turas
FASOUL FC - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
10 turas
HBH - ŠILUTĖS VETERANAS
Kretingos miesto stadionas
20.10
8 turas
KRUOPA - GARGŽDŲ VETERANAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIP├őDOS REGIONO PIRMENYB├őS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Ta├░k.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTER├ś REGIONIN├őS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYB├őS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Ta├░k.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIP├őDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYB├őS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Ta├░k.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 8 21 17
4. FK GRANATA 8 9 17
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 10 16
6. FC SUOLIUKAS 8 8 15
7. KLAIPĖDA CITY 8 0 12
8. FASOUL FC 8 3 11
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 7 -2 9
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIP├őDOS REGIONO VETERAN├ś (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYB├őS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Ta├░k.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 26 20
2. NAUTICA 7 23 15
3. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 11 13
4. DANĖS PERLAS 8 -8 13
5. KLAIPĖDA CITY 8 -1 9
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 8 -41 0

KLAIP├őDOS REGIONO VETERAN├ś (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYB├őS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Ta├░k.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 5 4 10
3. HBH 6 8 9
4. KRUOPA 6 -6 7
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015