MEMEL
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
10 (vid. 1.11)
ĮMUŠTA
53 (vid. 5.89)
PRALEISTA
-43
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas BaronasRomualdas RulevičiusRoman Fokin
4 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Tadas Baronas
4
0
0
  Romualdas Rulevičius
2
0
0
  Roman Fokin
1
0
0
  Vitalij Čerkesas
1
1
0
  Henrikas Bočkus
1
3
1
  Romanas Gudlekis
1
1
0
  Šarūnas Černeskis
0
0
0
  Mindaugas Kumšilys
0
0
0
  Žydrūnas Janavičius
0
0
0
  Putinas Bartkevičius
0
0
0
  Nerijus Dumša
0
0
0
  Mindaugas Mickus
0
0
0
  Vladimir Bileckij
0
0
0
  Maksim Alilujev
0
0
0
  Ivan Krivko
0
2
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Viktor Kuk5inov
0
0
0
  Valera Aliakin
0
0
0
  Sergej Kulešov
0
0
0
  Darius Rindeika
0
0
0
  Arūnas Ribinskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-06-09
1 turas
MEMEL
0:8
NAUTICA
2022-06-14
2 turas
KLAIPĖDA CITY
5:2
MEMEL
2022-06-20
3 turas
MEMEL
1:4
DANĖS PERLAS
2022-06-28
4 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
11:1
MEMEL
2022-07-04
5 turas
MEMEL
2:4
FK PAJŪRIS
2022-07-11
6 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:1
MEMEL
2022-08-01
8 turas
NAUTICA
10:1
MEMEL
2022-08-08
9 turas
MEMEL
2:3
KLAIPĖDA CITY
2022-08-16
10 turas
DANĖS PERLAS
2:0
MEMEL

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015