KRUOPA
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
17 (vid. 1.70)
ĮMUŠTA
30 (vid. 3.00)
PRALEISTA
-13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rolandas UznysDonatas ŽemgulysAndrej Fiodorov
4 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Rolandas Uznys
4
0
0
  Donatas Žemgulys
2
0
0
  Andrej Fiodorov
2
1
0
  Audrius Šopis
2
0
0
  Sergej Fiodorov
2
0
0
  Sergejus Bačko
1
0
0
  Vladimiras Molis
1
1
0
  Nerijus Čiuprinskas
1
0
0
  Andrejus Konovalovas
1
0
0
  Romualdas Rulevičius
1
0
0
  Eduard Rožinas
0
0
0
  Aleksejus Fedosejevas
0
0
0
  Gintautas Ramonas
0
0
0
  Andrej Makov
0
0
0
  Jevgenij Zaicev
0
0
0
  Eduardas Davidonis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2022-05-27
1 turas
KRUOPA
3:6
ŠILUTĖS VETERANAS
2022-06-03
2 turas
HBH
2:4
KRUOPA
2022-06-08
3 turas
GARGŽDŲ VETERANAS
1:2
KRUOPA
2022-06-23
4 turas
KRUOPA
3:5
KLAIPĖDOS VETERANAI
2022-06-30
5 turas
KLAIPĖDOS UNITED
2:2
KRUOPA
2022-08-04
7 turas
KRUOPA
1:5
HBH
2022-08-11
8 turas
KRUOPA
0:1
GARGŽDŲ VETERANAS
2022-08-17
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS
2:1
KRUOPA
2022-09-02
9 turas
KLAIPĖDOS VETERANAI
4:1
KRUOPA
2022-09-22
10 turas
KRUOPA
0:2
KLAIPĖDOS UNITED

Sekančios rungtynės
INFO

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.15
2 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK PLIUSAS-EURORENTA
FM salė (P. Komunos g.16A)
21.15
2 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 1 8 3
2. FASOUL FC 1 6 3
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 4 3
4. KRANTONA 1 3 3
5. PANTHERS FC 1 3 3
6. KLAIPĖDA CITY 1 2 3
7. DRAGŪNAI 1 0 1
8. FK JAKAI 1 0 1
9. FK JONUŠAI 1 -2 0
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -3 0
11. FK FUTERA 1 -3 0
12. LCC MOOSE 1 -4 0
13. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 -6 0
14. FK PLIUSAS 1 -8 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 2 12 6
2. KLAIPĖDA CITY 2 6 6
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 4 3
4. FK PLIUSAS-EURORENTA 1 0 1
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 0 1
6. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 0 0 0
7. DANĖS PERLAS 1 -4 0
8. KRUOPA 2 -6 0
9. MEMEL 2 -12 0

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015