KLAIPĖDA CITY
Informacija
9
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
27
TAŠKAI
69 (vid. 7.67)
ĮMUŠTA
20 (vid. 2.22)
PRALEISTA
49
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Donatas StankevičiusTomas NorkūnasRobertas Rimutis
22 įvarč.14 įvarč.12 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Donatas Stankevičius
22
0
1
  Tomas Norkūnas
14
0
0
  Robertas Rimutis
12
0
0
  Justas Adamas
6
0
0
  Denis Matihin
5
2
0
  Viktor Klesčionok
4
1
0
  Roman Abrašin
4
0
0
  Rokas Černiauskas
3
0
0
  Mantas Razonas
2
1
0
  Dmitrij Jakovlev
1
0
0
  Artiom Tiško
1
0
0
  Irmantas Slušnys
1
0
0
  Andrius Jotko
1
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
1
0
0
  Vaidotas Juškus
1
0
0
  Jevgenij Novičenkin
1
0
0
  Stasys Dacys
0
1
0
  Mantas Šumskis
0
0
0
  Dovydas Zakrevskij
0
0
0
  Mark Šin
0
1
0
  Vitalij Gurejev
0
0
0
  Denis Dobrijan
0
0
0
  Virginijus Lapinskas
0
0
0
  Aleksandras Šeremetjevas
0
0
0
  Viktor Novičenkin
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėjas
  Oleksandr Bazyl
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-11-23
1 turas
KLAIPĖDA CITY
3:1
FK JONUŠAI
2022-11-30
2 turas
DRAGŪNAI
3:9
KLAIPĖDA CITY
2022-12-08
3 turas
KLAIPĖDA CITY
6:0
FC SUOLIUKAS
2022-12-16
4 turas
PANTHERS FC
4:9
KLAIPĖDA CITY
2022-12-21
5 turas
KLAIPĖDA CITY
15:3
LCC MOOSE
2023-01-05
6 turas
KRANTONA
2:9
KLAIPĖDA CITY
2023-01-13
7 turas
KLAIPĖDA CITY
8:3
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-01-20
8 turas
FASOUL FC
3:4
KLAIPĖDA CITY
2023-01-26
9 turas
KLAIPĖDA CITY
6:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-02-06
Ketvirtfinalis turas
KLAIPĖDA CITY
3:2
FK JAKAI
2023-02-13
Pusfinalis turas
KLAIPĖDA CITY
4:4
FASOUL FC
2023-02-17
Finalas turas
KLAIPĖDA CITY
3:6
KRANTONA

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015