PANTHERS FC
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
22 (vid. 2.44)
ĮMUŠTA
64 (vid. 7.11)
PRALEISTA
-42
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Kingsley SundayDaniel OkenwaAbiodun Emmanuel Adeshina
13 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Kingsley Sunday
13
0
0
  Daniel Okenwa
5
0
0
  Abiodun Emmanuel Adeshina
2
0
0
  Williams Caleb
1
0
0
  Franck Vincent
0
0
0
  Anthony Nwobodo
0
1
0
  Jack Ayaba
0
0
0
  Vaniko Gotsadze
0
0
0
  Mario Egboye Blessing
0
0
0
  Manuchim Ogundu
0
1
0
  Aleksandr Galimov
0
0
0
  Arijus Krivičius
0
0
0
  Deivid Pav
0
0
0
  Roman Dorofejev
0
0
0
  Austin Eromosele
0
0
0
  Temidayo Disu
0
0
0
  Dennis Obinna
0
0
0
  Nikita Bondarev
0
0
0
  Danila Bondarev
0
0
0
  Oskaras Lubys
0
1
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėjas
  Mykolas Baškys
0
0
0
  Karolis Regelskis
0
1
0
  Georgiy Bagrationi
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-11-25
1 turas
FK FUTERA
0:3
PANTHERS FC
2022-11-30
2 turas
PANTHERS FC
2:9
FK JAKAI
2022-12-08
3 turas
DRAGŪNAI
3:2
PANTHERS FC
2022-12-16
4 turas
PANTHERS FC
4:9
KLAIPĖDA CITY
2022-12-23
5 turas
PANTHERS FC
0:8
KRANTONA
2023-01-04
6 turas
FASOUL FC
7:1
PANTHERS FC
2023-01-12
7 turas
PANTHERS FC
4:16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2023-01-19
8 turas
FK PLIUSAS
2:0
PANTHERS FC
2023-01-29
9 turas
PANTHERS FC
6:10
FK JONUŠAI

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015