Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
Finalas
2023-02-17
KLAIPĖDA CITY 3-6 KRANTONA
Dėl III vietos
2023-02-17
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4-1 FASOUL FC
Pusfinalis
2023-02-13
KLAIPĖDA CITY 4-4 FASOUL FC
Pusfinalis
2023-02-13
KRANTONA 5-2 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Ketvirtfinalis
2023-02-07
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5-2 FC SUOLIUKAS
Ketvirtfinalis
2023-02-07
KRANTONA 6-2 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Ketvirtfinalis
2023-02-06
FK JONUŠAI 1-2 FASOUL FC
Ketvirtfinalis
2023-02-06
KLAIPĖDA CITY 3-2 FK JAKAI
Aštuntfinalis
2023-02-03
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10-4 LCC MOOSE
Aštuntfinalis
2023-02-02
FK JAKAI 6-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2023-01-29
FASOUL FC 3-3 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2023-01-29
PANTHERS FC 6-10 FK JONUŠAI
9
2023-01-27
KRANTONA 16-6 FK PLIUSAS
9
2023-01-26
FK FUTERA 1-20 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
9
2023-01-26
KLAIPĖDA CITY 6-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2023-01-25
DRAGŪNAI 0-4 FC SUOLIUKAS
9
2023-01-25
FK JAKAI 9-2 LCC MOOSE
8
2023-01-22
LCC MOOSE 9-6 FK FUTERA
8
2023-01-20
FC SUOLIUKAS 3-1 FK JAKAI
8
2023-01-20
FASOUL FC 3-4 KLAIPĖDA CITY
8
2023-01-19
FK JONUŠAI 7-2 DRAGŪNAI
8
2023-01-19
FK PLIUSAS 2-0 PANTHERS FC
8
2023-01-18
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2023-01-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6-12 KRANTONA
7
2023-01-13
KLAIPĖDA CITY 8-3 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2023-01-13
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-3 LCC MOOSE
7
2023-01-13
FK FUTERA 3-6 FC SUOLIUKAS
9
2023-01-12
KRANTONA 6-4 FASOUL FC
7
2023-01-12
PANTHERS FC 4-16 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2023-01-11
DRAGŪNAI 2-2 FK PLIUSAS
7
2023-01-11
FK JAKAI 7-5 FK JONUŠAI
6
2023-01-08
FK PLIUSAS 1-10 FK JAKAI
6
2023-01-06
FK JONUŠAI 7-1 FK FUTERA
6
2023-01-06
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 17-1 DRAGŪNAI
6
2023-01-05
LCC MOOSE 9-15 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2023-01-05
KRANTONA 2-9 KLAIPĖDA CITY
6
2023-01-04
FASOUL FC 7-1 PANTHERS FC
6
2023-01-04
FC SUOLIUKAS 0-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2022-12-23
PANTHERS FC 0-8 KRANTONA
5
2022-12-23
FK JAKAI 1-13 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2022-12-23
DRAGŪNAI 0-1 FASOUL FC
5
2022-12-22
FK FUTERA 1-1 FK PLIUSAS
5
2022-12-22
EDM STATYBA-SENDVARIS 4-2 FK JONUŠAI
5
2022-12-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4-4 FC SUOLIUKAS
5
2022-12-21
KLAIPĖDA CITY 15-3 LCC MOOSE
4
2022-12-16
PANTHERS FC 4-9 KLAIPĖDA CITY
4
2022-12-16
KRANTONA 7-2 DRAGŪNAI
4
2022-12-16
FC SUOLIUKAS 7-3 LCC MOOSE
4
2022-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9-0 FK FUTERA
4
2022-12-15
FASOUL FC 10-0 FK JAKAI
4
2022-12-14
FK JONUŠAI 5-2 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2022-12-14
FK PLIUSAS 0-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2022-12-11
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 14-2 FK PLIUSAS
3
2022-12-11
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-5 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3
2022-12-09
LCC MOOSE 2-3 FK JONUŠAI
3
2022-12-08
DRAGŪNAI 3-2 PANTHERS FC
3
2022-12-08
KLAIPĖDA CITY 6-0 FC SUOLIUKAS
3
2022-12-07
FK FUTERA 2-7 FASOUL FC
3
2022-12-07
FK JAKAI 1-6 KRANTONA
2
2022-12-02
FK JONUŠAI 6-3 FC SUOLIUKAS
2
2022-12-02
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8-5 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2022-12-02
FASOUL FC 1-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2022-12-01
KRANTONA 12-3 FK FUTERA
2
2022-12-01
FK PLIUSAS 4-7 LCC MOOSE
2
2022-11-30
PANTHERS FC 2-9 FK JAKAI
2
2022-11-30
DRAGŪNAI 3-9 KLAIPĖDA CITY
1
2022-11-27
FK JAKAI 1-1 DRAGŪNAI
1
2022-11-25
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-4 KRANTONA
1
2022-11-25
FK FUTERA 0-3 PANTHERS FC
1
2022-11-24
LCC MOOSE 4-8 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
1
2022-11-24
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2-8 FASOUL FC
1
2022-11-23
KLAIPĖDA CITY 3-1 FK JONUŠAI
1
2022-11-23
FC SUOLIUKAS 8-0 FK PLIUSAS
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015