Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
Pusfinalis
2023-02-08
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-3 KRUOPA
9
2023-01-31
MEMEL 3-13 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2023-01-31
DANĖS PERLAS 1-10 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
9
2023-01-30
GEGŪNĖ-SENDVARIS 3-11 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
9
2023-01-30
KRUOPA 3-2 FK PLIUSAS-EURORENTA
8
2023-01-24
FK PLIUSAS-EURORENTA 6-1 MEMEL
8
2023-01-24
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7-2 KRUOPA
8
2023-01-23
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-4 DANĖS PERLAS
8
2023-01-23
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7-2 KLAIPĖDA CITY
7
2023-01-17
KLAIPĖDA CITY 5-1 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2023-01-17
DANĖS PERLAS 5-3 FK PLIUSAS-EURORENTA
7
2023-01-16
KRUOPA 4-3 GEGŪNĖ-SENDVARIS
7
2023-01-16
MEMEL 2-11 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
6
2023-01-10
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-1 DANĖS PERLAS
6
2023-01-10
GEGŪNĖ-SENDVARIS 7-2 MEMEL
6
2023-01-09
FK PLIUSAS-EURORENTA 3-4 KLAIPĖDA CITY
6
2023-01-09
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-8 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
5
2022-12-20
MEMEL 4-4 KRUOPA
5
2022-12-20
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 15-2 FK PLIUSAS-EURORENTA
5
2022-12-19
DANĖS PERLAS 2-3 GEGŪNĖ-SENDVARIS
5
2022-12-19
KLAIPĖDA CITY 2-2 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
4
2022-12-13
GEGŪNĖ-SENDVARIS 3-4 KLAIPĖDA CITY
4
2022-12-13
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7-3 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
4
2022-12-12
KRUOPA 6-4 DANĖS PERLAS
4
2022-12-12
FK PLIUSAS-EURORENTA 1-2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2022-12-06
KLAIPĖDA CITY 1-2 KRUOPA
3
2022-12-06
DANĖS PERLAS 5-1 MEMEL
3
2022-12-05
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-8 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
3
2022-12-05
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6-1 GEGŪNĖ-SENDVARIS
2
2022-11-29
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-1 FK PLIUSAS-EURORENTA
2
2022-11-29
GEGŪNĖ-SENDVARIS 3-7 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2022-11-28
MEMEL 1-3 KLAIPĖDA CITY
2
2022-11-28
KRUOPA 4-6 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
2022-11-22
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 12-2 MEMEL
1
2022-11-22
KLAIPĖDA CITY 5-1 DANĖS PERLAS
1
2022-11-21
FK PLIUSAS-EURORENTA 4-4 GEGŪNĖ-SENDVARIS
1
2022-11-21
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8-4 KRUOPA
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.30
Pusfinalis turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - KLAIPĖDA CITY
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KARYS.LT 3 13 9
2. BANGA 2 21 6
3. FK JAKAI 3 4 3
4. LCC MOOSE 4 -38 0

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 49 27
2. KRANTONA 9 41 24
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 54 22
4. FK JONUŠAI 9 16 18
5. FASOUL FC 9 24 16
6. FC SUOLIUKAS 9 11 16
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 22 13
8. FK JAKAI 9 -4 13
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 -8 13
10. LCC MOOSE 9 -28 7
11. DRAGŪNAI 9 -36 5
12. FK PLIUSAS 9 -42 5
13. PANTHERS FC 9 -42 3
14. FK FUTERA 9 -57 1

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 22
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 8 44 21
3. KLAIPĖDA CITY 8 6 16
4. KRUOPA 8 -6 13
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 6 12
6. DANĖS PERLAS 8 -11 9
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 -13 7
8. FK PLIUSAS-EURORENTA 8 -15 4
9. MEMEL 8 -45 1

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015