TurnyrinŰ lentelŰ
Vieta
Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
┴varŔiai
Sant.
Ta­k.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 7 1 0 52:18 34 22
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 8 7 0 1 67:23 44 21
3. KLAIPĖDA CITY 8 5 1 4 26:20 6 16
4. KRUOPA 8 4 1 3 29:34 -5 13
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 4 0 4 42:36 6 12
6. DANĖS PERLAS 8 3 0 5 23:34 -11 9
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 2 1 5 27:40 -13 7
8. FK PLIUSAS-EURORENTA 8 1 1 6 22:37 -15 4
9. MEMEL 8 0 1 7 16:61 -45 1
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
3 turas
DANĖS PERLAS - KLAIPĖDOS VETERANAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.00
3 turas
GARGŽDŲ VETERANAS - ATLANTO VETERANAI
Gargždų Minijos progimnazijos stadionas
20.00
3 turas
HBH (Kretinga) - ŠILUTĖS VETERANAS
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 8 9
2. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 6
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3 4
4. NEPTŪNAS B 1 4 3
5. FK JONUŠAI 3 -6 3
6. MINIJA B 2 -2 1
7. FK SIRIJUS 3 -6 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 9 13
2. FK KARYS 6 9 12
3. FK JAKAI-MINIJOS FA 6 -1 10
4. KLAIPĖDOS FM 4 4 9
5. FC NEPTŪNAS-KU 4 -5 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 -5 3
7. RIETAVO LIŪTĖS 4 -11 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. FK GRANATA 3 16 9
2. GARANT GROUP 3 6 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 6 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 0 4
5. KLAIPĖDA CITY 3 -1 4
6. FC SUOLIUKAS 3 1 3
7. FASOUL FC 3 -5 3
8. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3 -8 2
9. FK JONUŠAI 3 -6 0
10. FK PLIUSAS 3 -9 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 11 9
2. KLAIPĖDA CITY 2 8 6
3. DANĖS PERLAS 3 2 4
4. FK PLIUSAS-EURORENTA 3 -3 3
5. NAUTICA 2 -4 3
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 -1 1
7. MEMEL 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. GARGŽDŲ VETERANAS 2 2 6
2. ŠILUTĖS VETERANAS 2 0 2
3. ATLANTO VETERANAI 1 0 1
4. DANĖS PERLAS 2 -1 1
5. HBH (Kretinga) 0 0 0
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 -1 0


KLFF.lt - 2015