NEPTŪNAS B
Informacija
11
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
33
TAŠKAI
60 (vid. 5.00)
ĮMUŠTA
16 (vid. 1.33)
PRALEISTA
44
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas VelyvisIgnas PauliusDenis Matihin
8 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Martynas Velyvis
8
0
0
  Ignas Paulius
7
1
0
  Denis Matihin
6
0
0
  Hussein Mohamed Mehasseb
5
0
0
  Arnas Spyčius
3
0
0
  Jonas Vaitkus
3
1
0
  Rytis Statkus
2
2
0
  Dovydas Švambaris
2
0
0
  Artem Shcherbak
2
0
0
  Jevgenij Dodonov
1
0
0
  Ainis Vilavičius
1
0
0
  Abiodun Emmanuel Adeshina
1
0
0
  Joris Rupšlaukis
1
0
0
  Darius Jurgelevičius
1
1
0
  Paulius Lotužys
1
0
0
  Manuchim Ogundu
1
0
0
  Tomas Jonušas
1
0
0
  Arminas Gečas
1
0
0
  Oleksandr Dovhyi
1
0
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Tadas Kazlauskas
0
0
0
  Evaldas Misiūnas
0
0
1
  Lukas Nedzinskas
0
1
1
  Vladislav Kučerov
0
0
0
  Titas Mikelis
0
1
0
  Mažvydas Norkevičius
0
0
0
  Den Pacalovskij
0
0
0
  Ainoras Petkus
0
0
0
  Jokūbas Petreikis
0
0
0
  Martynas Simutis
0
0
0
  Nikita Šiušis
0
0
0
  Oleksandr Yatsenko
0
0
0
  Yahaya Fawzi
0
1
0
  Adomas Ankudinovas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-06-07
3 turas
KLAIPĖDOS FM B
1:5
NEPTŪNAS B
2023-06-11
4 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:2
NEPTŪNAS B
2023-06-16
2 turas
NEPTŪNAS B
1:3
MINIJA B
2023-06-25
6 turas
FK JONUŠAI
0:3
NEPTŪNAS B
2023-06-28
7 turas
NEPTŪNAS B
9:1
FK SIRIJUS
2023-07-05
5 turas
NEPTŪNAS B
6:2
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-08-16
11 turas
NEPTŪNAS B
3:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-08-27
9 turas
MINIJA B
3:10
NEPTŪNAS B
2023-08-31
10 turas
NEPTŪNAS B
3:1
KLAIPĖDOS FM B
2023-09-20
12 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:6
NEPTŪNAS B
2023-10-13
14 turas
FK SIRIJUS
4:9
NEPTŪNAS B
2023-10-17
13 turas
NEPTŪNAS B
3:0
FK JONUŠAI

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015