FK SIRIJUS
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
27 (vid. 2.25)
ĮMUŠTA
75 (vid. 6.25)
PRALEISTA
-48
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Sami JalaliKingsley Chukwuebuka SundayJokūbas Norkus
7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Sami Jalali
7
2
0
  Kingsley Chukwuebuka Sunday
5
0
0
  Jokūbas Norkus
4
0
0
  Edgar Dorogavcev
2
1
0
  Arian Balasanov
2
0
0
  Klaidas Urbonavičius
2
0
0
  Tadas Nemunis
2
0
0
  Nerijus Jurkaitis
1
0
0
  Chidiebere Anthony Nwobodo
1
2
0
  Kęstutis Žymantas
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Aleksandr Vasiljev
0
0
0
  Žilvinas Vaitkus
0
0
0
  Arūnas Srėbalius
0
0
0
  Tomas Šniauka
0
0
0
  Andrej Smyslov
0
0
0
  Nedas Rupeika
0
0
0
  Udochukwu Romanus Caleb
0
2
0
  Simonas Pilypas
0
1
0
  Daniel Chikodili Okenwa
0
0
0
  Ramūnas Narvilas
0
0
0
  Scott Palmer
0
0
0
  Saulius Mikalajūnas
0
0
0
  Andrius Jotko
0
0
0
  Tadas Jaugelavičius
0
0
0
  Tadas Gudauskas
0
0
0
  Rokas Girtautas
0
0
0
  Jonas Butkevičius
0
0
0
  Marsel Balasanov
0
0
1
  Clifford Agwe Awah
0
0
0
  Rokas Adomauskas
0
0
0
  Marius Ežerskis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-16
1 turas
FK SIRIJUS
0:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-05-24
2 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:6
FK SIRIJUS
2023-06-01
3 turas
FK SIRIJUS
0:1
FK JONUŠAI
2023-06-21
4 turas
FK SIRIJUS
1:6
KLAIPĖDOS FM B
2023-06-28
7 turas
NEPTŪNAS B
9:1
FK SIRIJUS
2023-08-15
6 turas
MINIJA B
6:2
FK SIRIJUS
2023-09-13
11 turas
KLAIPĖDOS FM B
11:3
FK SIRIJUS
2023-09-21
10 turas
FK JONUŠAI
2:3
FK SIRIJUS
2023-10-10
8 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:1
FK SIRIJUS
2023-10-13
14 turas
FK SIRIJUS
4:9
NEPTŪNAS B
2023-10-19
9 turas
FK SIRIJUS
4:9
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-11-08
13 turas
FK SIRIJUS
2:9
MINIJA B

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015