BABRUNGO UOGOS
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
8 (vid. 0.67)
ĮMUŠTA
20 (vid. 1.67)
PRALEISTA
-12
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
įvarč. įvarč. įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėja

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-04-30
1 turas
BABRUNGO UOGOS
0:2
TAURAGĖS SC-MFK
2023-04-30
3 turas
BABRUNGO UOGOS
2:1
RIETAVO LIŪTĖS
2023-05-28
3 turas
FK KARYS
4:1
BABRUNGO UOGOS
2023-05-28
4 turas
FK JAKAI-MINIJOS FA
1:0
BABRUNGO UOGOS
2023-06-25
6 turas
FC NEPTŪNAS-KU
3:0
BABRUNGO UOGOS
2023-06-25
7 turas
KLAIPĖDOS FM
0:0
BABRUNGO UOGOS
2023-09-10
13 turas
RIETAVO LIŪTĖS
0:2
BABRUNGO UOGOS
2023-09-10
14 turas
KLAIPĖDOS FM
1:0
BABRUNGO UOGOS
2023-09-17
11 turas
BABRUNGO UOGOS
2:0
FC NEPTŪNAS-KU
2023-09-17
13 turas
BABRUNGO UOGOS
1:4
TAURAGĖS SC-MFK
2023-09-24
11 turas
FK KARYS
3:0
BABRUNGO UOGOS
2023-09-24
12 turas
FK JAKAI-MINIJOS FA
1:0
BABRUNGO UOGOS

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015