FC SUOLIUKAS
Informacija
3
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
37 (vid. 2.06)
ĮMUŠTA
76 (vid. 4.22)
PRALEISTA
-39
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevSergej SmyslovRamūnas Narvilas
7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Edgar Dorogavcev
7
2
0
  Sergej Smyslov
5
0
0
  Ramūnas Narvilas
5
2
0
  Arian Balasanov
4
0
0
  Eimantas Rudavičius
3
0
0
  Kingsley Sunday
3
0
0
  Andrej Smyslov
2
1
0
  Arvydas Dapkus
2
1
0
  Tadas Baronas
1
0
0
  Vilius Mišieika
1
0
0
  Šarūnas Genčius
1
0
0
  Martynas Šiaulytis
1
0
0
  Lukas Bielskis
1
0
0
  Scott Palmer
1
0
0
  Albertas Sausarys
0
2
0
  Tomas Šniauka
0
1
0
  Ernestas Gedminas
0
1
0
  Simonas Pilypas
0
2
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Rokas Girtautas
0
0
0
  Viktor Zujev
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Airik Balasanov
0
0
0
  Jokūbas Norkus
0
1
0
  Nojus Gurniks
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Marsel Balasanov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
INFO
Rezultatas
2023-05-22
1 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
4:1
FC SUOLIUKAS
2023-05-30
2 turas
FC SUOLIUKAS
1:3
FK GRANATA
2023-06-06
3 turas
FK PLIUSAS
0:6
FC SUOLIUKAS
2023-06-13
4 turas
FC SUOLIUKAS
2:6
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-06-20
5 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:2
FC SUOLIUKAS
2023-06-27
6 turas
FC SUOLIUKAS
1:6
GARANT GROUP
2023-07-03
7 turas
FK JONUŠAI
1:1
FC SUOLIUKAS
2023-07-10
8 turas
FC SUOLIUKAS
3:8
KLAIPĖDA CITY
2023-07-12
9 turas
FASOUL FC
2:5
FC SUOLIUKAS
2023-08-07
10 turas
FC SUOLIUKAS
2:5
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2023-08-15
11 turas
FK GRANATA
11:2
FC SUOLIUKAS
2023-08-22
12 turas
FC SUOLIUKAS
4:0
FK PLIUSAS
2023-08-28
13 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:1
FC SUOLIUKAS
2023-09-05
14 turas
FC SUOLIUKAS
0:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-09-12
15 turas
GARANT GROUP
7:2
FC SUOLIUKAS
2023-09-18
16 turas
FC SUOLIUKAS
3:4
FK JONUŠAI
2023-09-25
17 turas
KLAIPĖDA CITY
2:1
FC SUOLIUKAS
2023-10-05
18 turas
FC SUOLIUKAS
N:N
FASOUL FC

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2024-06-21
19.00
FC SUOLIUKAS
-
EDM STATYBA-SENDVARIS

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015