DANĖS PERLAS
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
17 (vid. 1.70)
ĮMUŠTA
31 (vid. 3.10)
PRALEISTA
-14
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romualdas RulevičiusVitalis MarozasNerijus Šliogeris
4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Romualdas Rulevičius
4
0
0
  Vitalis Marozas
3
0
0
  Nerijus Šliogeris
3
0
0
  Slava Piagaj
2
0
0
  Irmantas Rekašius
1
0
0
  Renardas Vaitkus
1
0
0
  Arūnas Gaudiešius
1
0
0
  Vygandas Burškys
1
0
0
  Elijus Pavlovas
1
0
0
  Marijus Eibutis
0
0
0
  Sigitas Gujis
0
0
0
  Vladimiras Molis
0
0
0
  Vaidotas Batūra
0
0
0
  Valerijus Jankauskas
0
0
0
  Elijus Vilimas
0
0
0
  Romas Stonys
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
  Remigijus Venckus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2023-05-25
1 turas
DANĖS PERLAS
2:2
ŠILUTĖS VETERANAS
2023-06-01
2 turas
GARGŽDŲ VETERANAS
2:1
DANĖS PERLAS
2023-06-08
3 turas
DANĖS PERLAS
6:0
KLAIPĖDOS VETERANAI
2023-06-29
5 turas
DANĖS PERLAS
1:5
HBH (Kretinga)
2023-07-12
4 turas
ATLANTO VETERANAI
4:0
DANĖS PERLAS
2023-08-24
7 turas
DANĖS PERLAS
1:2
GARGŽDŲ VETERANAS
2023-08-31
8 turas
KLAIPĖDOS VETERANAI
3:1
DANĖS PERLAS
2023-09-13
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS
3:2
DANĖS PERLAS
2023-09-20
9 turas
DANĖS PERLAS
1:5
ATLANTO VETERANAI
2023-09-27
10 turas
HBH (Kretinga)
5:2
DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
INFO
4 turas
nukeltos
DANĖS PERLAS
-
GARGŽDŲ VETERANAS

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015