Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
13
2023-11-08
FK SIRIJUS 2-9 MINIJA B
12
2023-11-06
FK JONUŠAI 0-3 MINIJA B
14
2023-10-30
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8-3 KLAIPĖDOS FM B
10
2023-10-22
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-3 MINIJA B
9
2023-10-19
FK SIRIJUS 4-9 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
12
2023-10-18
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-10 KLAIPĖDOS FM B
13
2023-10-17
NEPTŪNAS B 3-0 FK JONUŠAI
11
2023-10-16
MINIJA B 3-4 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
14
2023-10-13
FK SIRIJUS 4-9 NEPTŪNAS B
9
2023-10-11
KLAIPĖDOS FM B 9-0 FK JONUŠAI
8
2023-10-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-1 FK SIRIJUS
8
2023-10-01
KLAIPĖDOS FM B 2-3 MINIJA B
13
2023-09-28
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-4 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10
2023-09-21
FK JONUŠAI 2-3 FK SIRIJUS
12
2023-09-20
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1-6 NEPTŪNAS B
11
2023-09-13
KLAIPĖDOS FM B 11-3 FK SIRIJUS
5
2023-09-04
MINIJA B 5-2 FK JONUŠAI
10
2023-08-31
NEPTŪNAS B 3-1 KLAIPĖDOS FM B
9
2023-08-27
MINIJA B 3-10 NEPTŪNAS B
14
2023-08-25
FK JONUŠAI 1-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2023-08-17
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2-0 FK JONUŠAI
11
2023-08-16
NEPTŪNAS B 3-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
6
2023-08-15
MINIJA B 6-2 FK SIRIJUS
6
2023-08-10
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-5 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2023-07-05
NEPTŪNAS B 6-2 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2023-06-29
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-4 FK JONUŠAI
7
2023-06-28
NEPTŪNAS B 9-1 FK SIRIJUS
6
2023-06-25
FK JONUŠAI 0-3 NEPTŪNAS B
4
2023-06-21
FK SIRIJUS 1-6 KLAIPĖDOS FM B
2
2023-06-16
NEPTŪNAS B 1-3 MINIJA B
5
2023-06-15
KLAIPĖDOS FM B 3-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2023-06-11
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2-3 MINIJA B
4
2023-06-11
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-2 NEPTŪNAS B
3
2023-06-07
KLAIPĖDOS FM B 1-5 NEPTŪNAS B
3
2023-06-01
FK SIRIJUS 0-1 FK JONUŠAI
7
2023-05-31
KLAIPĖDOS FM B 2-5 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2023-05-30
MINIJA B 2-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2023-05-24
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8-6 FK SIRIJUS
1
2023-05-24
FK JONUŠAI 0-4 KLAIPĖDOS FM B
1
2023-05-17
FK JONUŠAI 2-5 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1
2023-05-17
MINIJA B 0-2 KLAIPĖDOS FM B
1
2023-05-16
FK SIRIJUS 0-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015