Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2023-10-01
FK JAKAI-MINIJOS FA 0-1 FK KARYS
13
2023-10-01
TAURAGĖS SC-MFK 3-2 FK KARYS
12
2023-10-01
FK JAKAI-MINIJOS FA 1-0 TAURAGĖS SC-MFK
12
2023-09-24
FK JAKAI-MINIJOS FA 1-0 BABRUNGO UOGOS
12
2023-09-24
FK KARYS 1-0 FC NEPTŪNAS-KU
11
2023-09-24
FK KARYS 3-0 BABRUNGO UOGOS
11
2023-09-24
FK JAKAI-MINIJOS FA 0-0 FC NEPTŪNAS-KU
13
2023-09-17
BABRUNGO UOGOS 1-4 TAURAGĖS SC-MFK
12
2023-09-17
TAURAGĖS SC-MFK 2-2 FC NEPTŪNAS-KU
11
2023-09-17
BABRUNGO UOGOS 2-0 FC NEPTŪNAS-KU
14
2023-09-10
KLAIPĖDOS FM 1-0 BABRUNGO UOGOS
14
2023-09-10
RIETAVO LIŪTĖS 2-3 FC NEPTŪNAS-KU
13
2023-09-10
KLAIPĖDOS FM 2-0 FC NEPTŪNAS-KU
13
2023-09-10
RIETAVO LIŪTĖS 0-2 BABRUNGO UOGOS
9
2023-08-22
KLAIPĖDOS FM 2-1 RIETAVO LIŪTĖS
11
2023-08-22
TAURAGĖS SC-MFK 0-1 KLAIPĖDOS FM
10
2023-08-22
TAURAGĖS SC-MFK 4-0 RIETAVO LIŪTĖS
9
2023-08-14
RIETAVO LIŪTĖS 1-0 FK JAKAI-MINIJOS FA
9
2023-08-14
FK KARYS 0-4 KLAIPĖDOS FM
8
2023-08-14
KLAIPĖDOS FM 2-0 FK JAKAI-MINIJOS FA
8
2023-08-14
FK KARYS 3-0 RIETAVO LIŪTĖS
7
2023-06-25
KLAIPĖDOS FM 0-0 BABRUNGO UOGOS
7
2023-06-25
FC NEPTŪNAS-KU 0-0 RIETAVO LIŪTĖS
6
2023-06-25
KLAIPĖDOS FM 2-0 RIETAVO LIŪTĖS
6
2023-06-25
FC NEPTŪNAS-KU 3-0 BABRUNGO UOGOS
7
2023-06-03
TAURAGĖS SC-MFK 0-2 FK KARYS
6
2023-06-03
FK JAKAI-MINIJOS FA 0-2 FK KARYS
5
2023-06-03
FK JAKAI-MINIJOS FA 0-0 TAURAGĖS SC-MFK
4
2023-05-28
FK JAKAI-MINIJOS FA 1-0 BABRUNGO UOGOS
4
2023-05-28
RIETAVO LIŪTĖS 1-5 FK KARYS
3
2023-05-28
FK KARYS 4-1 BABRUNGO UOGOS
3
2023-05-28
RIETAVO LIŪTĖS 0-1 FK JAKAI-MINIJOS FA
5
2023-05-21
TAURAGĖS SC-MFK 1-0 KLAIPĖDOS FM
4
2023-05-21
FC NEPTŪNAS-KU 0-2 KLAIPĖDOS FM
3
2023-05-21
FC NEPTŪNAS-KU 0-3 TAURAGĖS SC-MFK
3
2023-04-30
BABRUNGO UOGOS 2-1 RIETAVO LIŪTĖS
2
2023-04-30
FK JAKAI-MINIJOS FA 2-1 FC NEPTŪNAS-KU
2
2023-04-30
FK KARYS 0-1 KLAIPĖDOS FM
2
2023-04-30
TAURAGĖS SC-MFK 6-1 RIETAVO LIŪTĖS
1
2023-04-30
FK JAKAI-MINIJOS FA 0-2 KLAIPĖDOS FM
1
2023-04-30
FK KARYS 2-3 FC NEPTŪNAS-KU
1
2023-04-30
BABRUNGO UOGOS 0-2 TAURAGĖS SC-MFK
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015