Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
18
2023-10-06
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 0-10 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
18
2023-10-06
FK GRANATA 10-0 KLAIPĖDA CITY
18
2023-10-06
EDM STATYBA-SENDVARIS 5-3 GARANT GROUP
18
2023-10-05
FK PLIUSAS 1-2 FK JONUŠAI
18
2023-10-05
FC SUOLIUKAS N-N FASOUL FC
17
2023-09-26
GARANT GROUP 6-2 FK PLIUSAS
17
2023-09-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
17
2023-09-25
KLAIPĖDA CITY 2-1 FC SUOLIUKAS
17
2023-09-25
FASOUL FC 6-5 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
17
2023-09-25
FK JONUŠAI 2-3 FK GRANATA
16
2023-09-20
FK GRANATA 4-1 GARANT GROUP
16
2023-09-19
FK PLIUSAS 2-5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
16
2023-09-18
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 2-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
16
2023-09-18
FASOUL FC 1-1 KLAIPĖDA CITY
16
2023-09-18
FC SUOLIUKAS 3-4 FK JONUŠAI
14
2023-09-14
KLAIPĖDA CITY 0-5 FK JONUŠAI
15
2023-09-12
GARANT GROUP 7-2 FC SUOLIUKAS
15
2023-09-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1-4 FK GRANATA
15
2023-09-12
FK JONUŠAI 6-2 FASOUL FC
15
2023-09-11
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 1-3 KLAIPĖDA CITY
15
2023-09-11
EDM STATYBA-SENDVARIS 4-1 FK PLIUSAS
14
2023-09-05
FC SUOLIUKAS 0-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2023-09-05
FASOUL FC 4-6 GARANT GROUP
14
2023-09-05
FK GRANATA 8-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
14
2023-09-04
FK PLIUSAS 2-8 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
13
2023-08-29
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-1 FASOUL FC
13
2023-08-29
FK PLIUSAS 1-6 FK GRANATA
13
2023-08-28
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-0 FK JONUŠAI
13
2023-08-28
GARANT GROUP 3-0 KLAIPĖDA CITY
13
2023-08-28
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-1 FC SUOLIUKAS
12
2023-08-22
FK JONUŠAI 2-7 GARANT GROUP
12
2023-08-22
FC SUOLIUKAS 4-0 FK PLIUSAS
12
2023-08-21
KLAIPĖDA CITY 2-2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
12
2023-08-21
FASOUL FC 0-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2023-08-21
FK GRANATA 13-4 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
11
2023-08-15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-0 FK JONUŠAI
11
2023-08-15
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 0-10 GARANT GROUP
11
2023-08-15
FK GRANATA 11-2 FC SUOLIUKAS
11
2023-08-14
FK PLIUSAS 3-2 FASOUL FC
11
2023-08-14
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-2 KLAIPĖDA CITY
10
2023-08-08
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1-2 GARANT GROUP
10
2023-08-08
FASOUL FC 5-6 FK GRANATA
10
2023-08-07
FK JONUŠAI 4-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2023-08-07
FC SUOLIUKAS 2-5 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
10
2023-08-07
KLAIPĖDA CITY 4-0 FK PLIUSAS
9
2023-07-13
GARANT GROUP 1-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2023-07-13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1-2 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
9
2023-07-13
FK JONUŠAI 2-0 FK PLIUSAS
9
2023-07-12
FASOUL FC 2-5 FC SUOLIUKAS
9
2023-07-12
KLAIPĖDA CITY 1-3 FK GRANATA
8
2023-07-11
FK PLIUSAS 1-8 GARANT GROUP
8
2023-07-11
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-1 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8
2023-07-10
FC SUOLIUKAS 3-8 KLAIPĖDA CITY
8
2023-07-10
FK GRANATA 3-1 FK JONUŠAI
8
2023-07-10
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7-6 FASOUL FC
7
2023-07-04
GARANT GROUP 1-2 FK GRANATA
7
2023-07-04
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5-3 FK PLIUSAS
7
2023-07-03
EDM STATYBA-SENDVARIS 4-2 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
7
2023-07-03
FK JONUŠAI 1-1 FC SUOLIUKAS
7
2023-07-03
KLAIPĖDA CITY 3-0 FASOUL FC
6
2023-06-27
FC SUOLIUKAS 1-6 GARANT GROUP
6
2023-06-27
FASOUL FC 1-1 FK JONUŠAI
6
2023-06-27
FK GRANATA 2-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2023-06-26
KLAIPĖDA CITY 4-2 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
6
2023-06-26
FK PLIUSAS 0-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2023-06-20
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-2 FC SUOLIUKAS
5
2023-06-20
FK JONUŠAI 4-1 KLAIPĖDA CITY
5
2023-06-20
GARANT GROUP 3-1 FASOUL FC
5
2023-06-19
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-5 FK GRANATA
5
2023-06-19
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8-0 FK PLIUSAS
4
2023-06-13
FC SUOLIUKAS 2-6 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2023-06-13
KLAIPĖDA CITY 2-2 GARANT GROUP
4
2023-06-13
FASOUL FC 1-2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2023-06-12
FK JONUŠAI 7-3 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
4
2023-06-12
FK GRANATA 12-1 FK PLIUSAS
3
2023-06-06
FK PLIUSAS 0-6 FC SUOLIUKAS
3
2023-06-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-2 KLAIPĖDA CITY
3
2023-06-06
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 0-10 FK GRANATA
3
2023-06-05
GARANT GROUP 4-1 FK JONUŠAI
3
2023-06-05
EDM STATYBA-SENDVARIS 4-2 FASOUL FC
2
2023-05-30
GARANT GROUP 2-1 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2
2023-05-30
FC SUOLIUKAS 1-3 FK GRANATA
2
2023-05-29
FK JONUŠAI 0-2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2023-05-29
KLAIPĖDA CITY 2-5 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2023-05-29
FASOUL FC 2-1 FK PLIUSAS
1
2023-05-23
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-4 GARANT GROUP
1
2023-05-23
FK GRANATA 6-2 FASOUL FC
1
2023-05-22
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-0 FK JONUŠAI
1
2023-05-22
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4-1 FC SUOLIUKAS
1
2023-05-22
FK PLIUSAS 2-4 KLAIPĖDA CITY
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015