LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-10-11, 9 turas, Klaipėdos FM stadionas,
Teisėjai: Eimantas Rudavičius, Gvidas Gnedojus, Jokūbas Kniukšta
KLAIPĖDOS FM B 9-0
(6-0)
FK JONUŠAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas Maitušis
Liutauras Tarasovas
Armandas Razvadauskas
Luka Ruškys
Benas Vasiliauskas
Arnas Kurakinas
Simonas Zabitis
Herkus Vaitkus
Danila Bondarev
Nikita Bondarev
Arminas Žaliaduonis
Jokūbas Jančauskas
Ignas Ališauskas
Gedas Gustys
Kasparas Malinauskas
Natas Genutis
Andrius Norvaišis
Mark Šigajev
Dovydas Andrulis
Dmitrij Šachraj
Simonas Zabitis
4 min. 1-0
Nikita Bondarev
5 min. 2-0
Danila Bondarev
19 min. 3-0
Nikita Bondarev
21 min. 4-0
Andrius Baukys
25 min. 5-0
Andrius Baukys
36 min. 6-0
Natas Genutis
64 min. 7-0
Andrius Baukys
74 min. 8-0
Andrius Baukys
90 min. 9-0
Mantas Šoblinskas
Edgaras Anulis
Elijus Klapatauskas
Vilius Kasparavičius
Mantas Lukas
Arūras Jakovenka
Simonas Alsys
Andrius Marcinkevičius
Artiom Lysakov
Ramūnas Ruibys
Laurynas Gedmintas
Rokas Vitkauskas
Tadas Vaičekauskas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Danila Bondarev
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015