KLAIPĖDOS FM
Informacija
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
68 (vid. 5.67)
ĮMUŠTA
42 (vid. 3.50)
PRALEISTA
26
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Denis MatihinLaurynas BarsteikaArminas Gečas
14 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Denis Matihin
14
1
0
  Laurynas Barsteika
11
1
0
  Arminas Gečas
10
1
0
  Armandas Razvadauskas
7
0
0
  Deividas Riauka
4
3
0
  Alvydas Statkus
3
3
0
  Maksim Andrejev
3
1
0
  Gustas Galbuogis
2
5
0
  Pijus Dumalakas
2
1
0
  Justinas Jučas
2
0
0
  Lukas Grinkevičius
1
0
0
  Erik Kirjanov
1
0
0
  Markas Ivanovas
1
0
0
  Tadas Preibys
1
2
0
  Kristupas Muravjovas
1
0
0
  Jokūbas Malinauskis
0
0
0
  Herkus Vaitkus
0
0
0
  Dominykas Jurkus
0
0
0
  Valdas Paulauskas
0
0
0
  Karolis Žebrauskas
0
0
0
  Erlandas Seselskis
0
0
0
  Tautvydas Špiegis
0
0
0
  Matas Dumalakas
0
0
0
  Aleksandr Dymov
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-11-24
1 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2:5
KLAIPĖDOS FM
2023-12-01
2 turas
KLAIPĖDOS FM
6:3
KLAIPĖDA CITY
2023-12-07
3 turas
PHOENIX FC
3:5
KLAIPĖDOS FM
2023-12-14
4 turas
KLAIPĖDOS FM
4:2
FK PEMPININKAI
2024-01-04
6 turas
FK ŠILUTĖ
5:5
KLAIPĖDOS FM
2024-01-11
7 turas
KLAIPĖDOS FM
8:7
KRANTONA
2024-01-17
8 turas
KLAIPĖDOS FM
7:4
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2024-01-24
9 turas
KLAIPĖDA CITY
4:4
KLAIPĖDOS FM
2024-02-02
10 turas
KLAIPĖDOS FM
1:2
PHOENIX FC
2024-02-09
11 turas
FK PEMPININKAI
4:3
KLAIPĖDOS FM
2024-02-21
13 turas
KLAIPĖDOS FM
10:0
FK ŠILUTĖ
2024-03-04
14 turas
KRANTONA
6:10
KLAIPĖDOS FM
2024-03-06
Pusfinalis turas
KLAIPĖDOS FM
2:6
FK PEMPININKAI
2024-03-15
Del III vietos turas
KLAIPĖDOS FM
4:8
KRANTONA

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015