FK JONUŠAI
Informacija
9
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
64 (vid. 4.57)
ĮMUŠTA
37 (vid. 2.64)
PRALEISTA
27
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Giedrius ŠmaižysJogaila ŠimkusIgnas Tamašauskas
9 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Giedrius Šmaižys
9
2
0
  Jogaila Šimkus
8
0
0
  Ignas Tamašauskas
7
1
0
  Simonas Alsys
6
0
0
  Matas Ilginis
6
0
0
  Žygimantas Šakys
5
1
0
  Aurimas Barsteika
4
0
0
  Nojus Andrejevas
4
1
0
  Rokas Vitkauskas
3
1
0
  Deividas Kubilius
3
1
0
  Tadas Vaičekauskas
2
0
0
  Joris Kabelka
1
0
0
  Mindaugas Bielskis
0
0
0
  Artūras Kumpis
0
0
0
  Arnas Dumbrauskas
0
0
0
  Arnas Vaseris
0
0
0
  Armandas Benius
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Andrius Baukys
0
0
0
  Erlandas Seselskis
0
0
0
  Elijus Klapatauskas
0
0
0
  Ainius Savickas
0
1
0
  Modestas Kubilius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Martynas Velyvis
9
1
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2023-11-22
1 turas
FK JONUŠAI
6:2
LCC MOOSE FC
2023-12-01
2 turas
FK PLIUSAS
0:8
FK JONUŠAI
2023-12-06
3 turas
FK JONUŠAI
10:0
DRAGŪNAI
2023-12-17
4 turas
FC SUOLIUKAS
5:3
FK JONUŠAI
2023-12-21
5 turas
FK JONUŠAI
4:10
PLIKIAI-SAKUONA
2024-01-07
6 turas
FK SPARTA
5:4
FK JONUŠAI
2024-01-12
7 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
FK JONUŠAI
2024-01-18
8 turas
LCC MOOSE FC
3:9
FK JONUŠAI
2024-01-28
9 turas
FK JONUŠAI
3:1
FK PLIUSAS
2024-02-01
10 turas
DRAGŪNAI
0:2
FK JONUŠAI
2024-02-07
11 turas
FK JONUŠAI
5:2
FC SUOLIUKAS
2024-02-13
12 turas
PLIKIAI-SAKUONA
4:5
FK JONUŠAI
2024-02-21
13 turas
FK JONUŠAI
2:1
FK SPARTA
2024-03-04
14 turas
FK JONUŠAI
1:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2024-03-07
Del III vietos turas
FK JONUŠAI
5:2
DRAGŪNAI

Sekančios rungtynės
INFO
10 turas
2024-08-01
20.10
FK PLIUSAS
-
FK JONUŠAI

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015