PLIKIAI-SAKUONA
Informacija
10
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
31
TAŠKAI
106 (vid. 7.57)
ĮMUŠTA
55 (vid. 3.93)
PRALEISTA
51
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vitalijus PaulauskasMindaugas ŽemaitaitisŽilvinas Kymantas
19 įvarč.19 įvarč.18 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vitalijus Paulauskas
19
0
0
  Mindaugas Žemaitaitis
19
3
0
  Žilvinas Kymantas
18
0
0
  Marius Papšys
18
2
0
  Anton Ananjev
12
0
0
  Kazimieras Žutautas
10
2
0
  Lukas Kubilius
6
1
0
  Robertas Vėževičius
3
0
0
  Ignas Pavlovas
2
1
0
  Dovidas Paliulis
1
0
0
  Audrius Tolis
1
0
0
  Markas Beneta
0
0
0
  Edvinas Girdvainis
0
0
0
  Sami Jalali
0
0
0
  Rokas Borusas
0
0
0
  Osvaldas Deringis
0
0
0
  Kostas Skarbalius
0
0
0
  Jonas Butkevičius
0
1
0
  Artūras Mosejevas
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Antanas Navickas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2023-11-23
1 turas
PLIKIAI-SAKUONA
6:1
FK PLIUSAS
2023-12-03
2 turas
DRAGŪNAI
5:8
PLIKIAI-SAKUONA
2023-12-07
3 turas
PLIKIAI-SAKUONA
9:3
FC SUOLIUKAS
2023-12-15
4 turas
FK SPARTA
7:2
PLIKIAI-SAKUONA
2023-12-21
5 turas
FK JONUŠAI
4:10
PLIKIAI-SAKUONA
2024-01-03
6 turas
PLIKIAI-SAKUONA
5:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2024-01-14
7 turas
LCC MOOSE FC
4:15
PLIKIAI-SAKUONA
2024-01-17
8 turas
FK PLIUSAS
1:11
PLIKIAI-SAKUONA
2024-01-24
9 turas
PLIKIAI-SAKUONA
3:2
DRAGŪNAI
2024-02-02
10 turas
FC SUOLIUKAS
4:11
PLIKIAI-SAKUONA
2024-02-11
11 turas
PLIKIAI-SAKUONA
12:4
FK SPARTA
2024-02-13
12 turas
PLIKIAI-SAKUONA
4:5
FK JONUŠAI
2024-02-22
13 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:5
PLIKIAI-SAKUONA
2024-02-28
14 turas
PLIKIAI-SAKUONA
5:7
LCC MOOSE FC
2024-03-08
Finalas turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:5
PLIKIAI-SAKUONA

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015