PLIKIAI-SAKUONA
Informacija
9
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
72 (vid. 7.20)
ĮMUŠTA
18 (vid. 1.80)
PRALEISTA
54
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgaras VoitechovskisIrmantas MedutisRobertas Vėževičius
25 įvarč.23 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Edgaras Voitechovskis
25
2
0
  Irmantas Medutis
23
2
0
  Robertas Vėževičius
8
0
0
  Maksim Jegorov
3
0
0
  Mindaugas Grušauskas
3
1
0
  Robertas Šalkauskas
3
0
0
  Tomas Tamošauskas
2
1
0
  Gediminas Jackus
2
0
0
  Raimondas Alseika
2
0
0
  Artūras Mosejevas
2
1
0
  Kazimieras Gnedojus
2
0
0
  Audrius Tolis
1
0
0
  Tadas Balčiūnas
1
0
0
  Edgaras Jokubaitis
0
0
0
  Marius Nausėdas
0
0
0
  Česlovas Kavarza
0
0
0
  Elijus Viilimas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2023-11-21
1 turas
PLIKIAI-SAKUONA
8:3
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2023-11-28
2 turas
KRUOPA
4:4
PLIKIAI-SAKUONA
2023-12-05
3 turas
PLIKIAI-SAKUONA
5:2
KLAIPĖDA CITY
2023-12-12
4 turas
MEGLARAS
1:18
PLIKIAI-SAKUONA
2023-12-18
5 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0:9
PLIKIAI-SAKUONA
2024-01-08
6 turas
PLIKIAI-SAKUONA
3:1
DANĖS PERLAS
2024-01-15
7 turas
MEMEL
3:7
PLIKIAI-SAKUONA
2024-01-23
8 turas
PLIKIAI-SAKUONA
6:0
KRUOPA
2024-01-30
9 turas
DANĖS PERLAS
3:9
PLIKIAI-SAKUONA
2024-02-06
11 turas
PLIKIAI-SAKUONA
3:1
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2024-02-20
Pusfinalis turas
PLIKIAI-SAKUONA
4:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2024-03-01
Finalas turas
PLIKIAI-SAKUONA
2:4
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015