Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
Finalas
2024-03-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 6-5 PLIKIAI-SAKUONA
Del III vietos
2024-03-07
FK JONUŠAI 5-2 DRAGŪNAI
14
2024-03-04
FK JONUŠAI 1-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
14
2024-03-01
FC SUOLIUKAS 3-2 FK PLIUSAS
14
2024-02-29
FK SPARTA 5-6 DRAGŪNAI
14
2024-02-28
PLIKIAI-SAKUONA 5-7 LCC MOOSE FC
13
2024-02-27
FK PLIUSAS 4-7 DRAGŪNAI
13
2024-02-26
LCC MOOSE FC 3-8 FC SUOLIUKAS
13
2024-02-22
EDM STATYBA-SENDVARIS 5-5 PLIKIAI-SAKUONA
13
2024-02-21
FK JONUŠAI 2-1 FK SPARTA
12
2024-02-18
FC SUOLIUKAS 0-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2024-02-15
FK SPARTA 4-2 FK PLIUSAS
12
2024-02-14
DRAGŪNAI 13-4 LCC MOOSE FC
12
2024-02-13
PLIKIAI-SAKUONA 4-5 FK JONUŠAI
11
2024-02-11
PLIKIAI-SAKUONA 12-4 FK SPARTA
11
2024-02-09
LCC MOOSE FC 4-12 FK PLIUSAS
11
2024-02-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 7-2 DRAGŪNAI
11
2024-02-07
FK JONUŠAI 5-2 FC SUOLIUKAS
10
2024-02-04
FK SPARTA 6-1 LCC MOOSE FC
10
2024-02-02
FC SUOLIUKAS 4-11 PLIKIAI-SAKUONA
10
2024-02-01
DRAGŪNAI 0-2 FK JONUŠAI
10
2024-01-31
FK PLIUSAS 1-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2024-01-28
FK JONUŠAI 3-1 FK PLIUSAS
9
2024-01-26
EDM STATYBA-SENDVARIS 9-2 LCC MOOSE FC
9
2024-01-25
FC SUOLIUKAS 4-1 FK SPARTA
9
2024-01-24
PLIKIAI-SAKUONA 3-2 DRAGŪNAI
8
2024-01-21
FK SPARTA 0-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2024-01-19
DRAGŪNAI 7-4 FC SUOLIUKAS
8
2024-01-18
LCC MOOSE FC 3-9 FK JONUŠAI
8
2024-01-17
FK PLIUSAS 1-11 PLIKIAI-SAKUONA
7
2024-01-14
LCC MOOSE FC 4-15 PLIKIAI-SAKUONA
7
2024-01-12
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-2 FK JONUŠAI
6
2024-01-11
FC SUOLIUKAS 11-3 LCC MOOSE FC
7
2024-01-10
DRAGŪNAI 3-1 FK SPARTA
6
2024-01-07
FK SPARTA 5-4 FK JONUŠAI
7
2024-01-05
FK PLIUSAS 1-10 FC SUOLIUKAS
6
2024-01-03
DRAGŪNAI 4-1 FK PLIUSAS
6
2024-01-03
PLIKIAI-SAKUONA 5-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2023-12-21
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-2 FC SUOLIUKAS
5
2023-12-21
FK JONUŠAI 4-10 PLIKIAI-SAKUONA
5
2023-12-20
FK PLIUSAS 3-2 FK SPARTA
4
2023-12-17
FC SUOLIUKAS 5-3 FK JONUŠAI
4
2023-12-15
FK SPARTA 7-2 PLIKIAI-SAKUONA
4
2023-12-14
FK PLIUSAS 0-5 LCC MOOSE FC
4
2023-12-13
DRAGŪNAI 4-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2023-12-10
LCC MOOSE FC 7-3 DRAGŪNAI
3
2023-12-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 7-2 FK PLIUSAS
3
2023-12-08
LCC MOOSE FC 2-4 FK SPARTA
3
2023-12-07
PLIKIAI-SAKUONA 9-3 FC SUOLIUKAS
3
2023-12-06
FK JONUŠAI 10-0 DRAGŪNAI
2
2023-12-03
DRAGŪNAI 5-8 PLIKIAI-SAKUONA
2
2023-12-01
FK PLIUSAS 0-8 FK JONUŠAI
2
2023-11-30
LCC MOOSE FC 3-5 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2023-11-29
FK SPARTA 3-5 FC SUOLIUKAS
1
2023-11-26
FC SUOLIUKAS 2-2 DRAGŪNAI
1
2023-11-24
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-2 FK SPARTA
1
2023-11-23
PLIKIAI-SAKUONA 6-1 FK PLIUSAS
1
2023-11-22
FK JONUŠAI 6-2 LCC MOOSE FC
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015