Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2024-05-21, 3 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportinink%,
Teisėjai: Aidas Mazalas
KLAIPĖDA CITY 8-1
(3-0)
PVM-21
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dmitrij Jakovlev
Oleg Romančiuk
Andrius Petreikis
Aleksej Vorovskij
Vaidotas Juškus
Viktor Klesčionok
Viačeslav Piagaj
Viačeslav Čiumačenko
Viktor Klesčionok
Marius Prišmontas
Eimantas Rudavičius
Aidas Viršilas
Donatas Žičkus
Aleksandras Šeremetjevas
Karolis Tendys
Jevgenij Slugin
Jevgenij Slugin
1 min. 1-0
Eimantas Rudavičius
19 min. 2-0
Aidas Viršilas
27 min. 3-0
Karolis Tendys
39 min. 4-0
Viktor Klesčionok
40 min. 5-0
Andrius Petreikis
41 min. 6-0
Jevgenij Slugin
43 min. 7-0
Viačeslav Čiumačenko
49 min. 8-0
57 min. 8-1
Juozas Serapinas
Giedrius Šemeta
Mindaugas Tilvikas
Edgaras Lingys
Stasys Brazauskas
Andrius Lukauskas
Gintaras Merkevičius
Marius Simėnas
Andrius Krasuckas
Kazimieras Gnedojus
Mindaugas Alksnis
Juozas Serapinas
Tadas Nikontas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių įrašas:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015