Vienintelis įvartis nulėmė "Klaiėda City" antrąją pergalę
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 10 d.
3 turas
"Miško Pasaka“ – "Klaipėda City“ 0:1 (0:0)
ĮVARČIO VIDEO MOMENTAS

"Kruopa" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, "Meglar" ekipa įveikė be taškų išliekančią "Memel" komandą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
3 turas
"Baltai“ – "Kruopa“ 3:5 (1:2)

"Memel" - "Meglar" 0:2 (0:1)

Pirmadienį pergales pasiekė FK "Vienuolikė-Elvitransa", "Uosto Direkcija" ir FK "Jakai"
Gegužės 9 d.
3 turas
FK „Vienuolikė-Elvitransa“ – "Nautica“ 5:2 (1:0)

"Koralas" - "Uosto Direkcija" 2:6 (1:2)

FK "Jakai" - "Agluona" 3:0 (0:0)

ŠSPC "Radviliškis" savoje aikštėje nusileido "Babrungo" komandai, Klaipėdos komandų "derbis" baigėsi lygiosiomis
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
2 turas
Gegužės 8 d.
ŠSPC „Radviliškis“ – „Babrungas“ 0:3 (0:2)
Pirmajame ture ŠSPC „Radviliškio“ komanda pasiekė pergalę, o „Babrungas“ patyrė pralaimėjimą, tačiau šioje dvikovoje būtent plungškiai pranoko savo varžovus ir įsibėgėjus pirmajam kėliniui po Martyno Turskio įvarčio, įgijo persvarą (0:1). Nepajėgiausią sudėtį šiai dvikovai surinkę šeimininkai, prieš pat pertrauką turėjo antrą kartą imti kamuolį iš savo vartų tinklo, kai rezultatyviai ataką užbaigė Edvinas Mickevičius (0:2). Sėkmingai svečiams susiklostė ir antrojo kėlinio pradžia, kai Edvinas Mickevičius antruoju savo įvarčiu dar labiau padidino „Babrungo“ persvarą (0:3). Šeimininkai iki rungtynių pabaigos nesugebėjo atsakyti rezultatyvia ataka, o plungiškis Edvinas Mickevičius galėjo rungtynes baigti ir „hettrick‘u“, bet paskutinę rungtynių minutę nesėkmingai realizavo 11 metrų baudinį. „Babrungui“ tai buvo pirmoji pergalė pirmenybėse, o ŠSPC „Radviliškis“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

„Atlantas B“ – FK „Koralas“ 1:1 (0:0) RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Klaipėdos komandų „derbyje“ pirmajame kėlinyje vyko lygiavertis žaidimas ir komandos turėjo po kelis puikius momentus įvarčiams. Labiausiai įsiminti momentai buvo kai „Koralo“ žaidėjas Viktors Jefremovs išsiveržė prieš vartininką, bet pastarasis sugebėjo atremti jo smūgį, o „Atlanto B“ žaidėjas V. Paulauskas iš kelių metrų pataikė į skersinį.
Antroje rungtynių pusėje abi komandos per porą minučių „apsikeitė“ įvarčiais – 56-ąją minutę „Koralo“ gynybą suklaidino ir tikslų smūgį atliko Domantas Šimkus (1:0), bet jau sekančioje atakoje „Koralo“ žaidėjai surengė kontrataką ir ją iš arti rezultatyviai užbaigė Victor Munoz (1:1).
Rungtynėms baigiantis kiek aktyvesni buvo „Atlanto B“ žaidėjai ir vienu iš momentu jie buvo labai arti pergalingo įvarčio, bet kamuolys po smūgio prariedėjo greta virpsto. Tad „Atlantui B“ tai jau antrosios lygiosios iš eilės, o „Koralas“ prarado pirmuosius taškus ir LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse jau po antrojo turo neliko taškų nepraradusių komandų.

"Akmenės Cementas" savoje aikštėje nugalėjo "Gargždų Pramogas-Ąžuolą", FC "Pakruojis" po pertraukos parklupdė praėjusio sezono nugalėtojus
2 turas
Gegužės 7 d.
"Akmenės Cementas" - "Gargždų Pr.-Ąžuolas" 3:1 (2:1)
Šeštadienį antrojo turo dvikovoje Naujoje Akmenė tarpusavyje susitiko praėjusio sezono prizininkai – „Akmenės Cementas“ ir „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“.
Sužaidus kiek daugiau nei pirmas dešimt minučių šeimininkų žaidėjui Donatui Morkiui pavyko atlikti puikų smūgį į svečių vartus, o kamuolys nuo skersinio suspurdėjo vartų tinkle (1:0). Svečiams dar neatsitokėjus nuo pirmojo įvarčio, „Akmenės Cemento“ žaidėjai aktyviai žaidę puolime, uždirbo 11 m. baudinį ir jį sėkmingai realizavo Klaudijus Januitis (2:0).
Gargždiškiai žaidimą vėliau kiek išlygino, bet savo pirmąjį įvartį įmušė tik pirmojo kėlinio pabaigoje, kai buvo paskirtas 11 m. baudinys į šeimininkų vartus ir jį atliko Giedrius Ratkus (2:1).
„Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ antroje rungtynių pusėje turėjo žaidimo persvarą, bet „Akmenės Cemento“ žaidėjai ne tik, kad neleido išlyginti rezultato, bet ir likus žaisti apie dešimt minučių Valdo Rubel įvarčiu įtvirtino pirmąją pergalę (3:1).

"Širvėna" - FC "Pakruojis" 0:3 (0:0)
Biržuose susitiko praėjusio sezono nugalėtoja „Širvėna“ ir šio sezono viena iš favoričių FC „Pakruojis“ komanda. Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko įgyti persvaros, bet antroje rungtynių pusėje FC „Pakruojis“ savo dominavimą pavertė įvarčiais, o pirmi du iš jų krito per labai trumpą laiką. 56-ąją rungtynių minutę FC „Pakruojį“ į priekį išvedė Edgaras Stankevičius (1:0), o dar po kelių minučių pasižymėjo Vadym Barba ir svečių persvara padvigubėjo (2:0).
„Širvėnai“ į tuos įvarčius nepavyko atsakyti nei vienu tiksliu smūgiu, o prieš pat finalinį teisėjo švilpuką praleidus ir dar Tautvydo Švelnos įvartį, teko pripažinti FC „Pakruojo“ pergalę rezultatu 3:0.

Antrasis LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių turas prasidėjo "Juventos-99" ir "Džiugo B" lygiosiomis
2 turas
Gegužės 6 d.
"Juventa-99" - "Džiugas B" 3:3 (1:1)
Antrasis turas prasidėjo Šiauliuose, kur „Juventos-99“ ekipa priėmė Telšių „Džiugo B“ komandą. Šeimininkams rungtynių pradžia buvo puiki, nes jau 3-ąją minutę Vytautas Mituzas išvedė „Juventą-99“ į priekį. Tačiau šia sėkme šiauliečiai džiaugėsi nepilnas dešimt minučių, nes vieną iš telšiečių atakų rezultatyviai užbaigė Tomas Vyšniauskas ir išlygino rezultatą (1:1).
Dar daugiau veiksmo aikštėje buvo po pertraukos, kai sužaidus kelias minutes Vytautas Mituzas tiksliu smūgiu į „Džiugo B“ vartus dar kartą suteikė savo ekipai vieno įvarčio pranašumą (2:1). Bet vėl neprabėgo nei dešimt minučių ir šiauliečiai patys išlygina rezultatą, nesėkmingai gindamiesi ir siųsdami kamuolį į savus vartus (2:2).
Vėliau rezultatas keitės kas penkias minutes – „Juventa-99“ uždirbo 11 m. baudinį ir jį sėkmingai atliko Ruslanas Pačkajevas (3:2), bet dar po penkių minučių telšiečių atsilikimą panaikino Vaidas Viktoravičius ir „Džiugas B“ trečią kartą šiose rungtynėse išlygino rezultatą (3:3).
Per likusias dvidešimt minučių rezultatas nebepakito ir abi komandos pasidalino po tašką – „Juventa-99“ komandai tai buvo pirmasis taškas, o „Džiugas B“ į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąjį tašką.

Futbolas į Šilalę sugrįžo, tačiau FK "Šilalė" ekipai nepavyko savų žiūrovų nudžiuginti dvikovoje su "Sakuona-Rūgpienių kaimu"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2 turas
FK „Šilalė“ – „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ 1:2 (1:2)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

"Klaipėda City" sutriuškino "EMD Statybą-Sendvarį","Titanic" laimėjo principinę dvikovą prieš "Saremą", FC "Suoliukas" atėmė taškus iš favoritų
Gegužės 5 d.
1 turas
„Klaipėda City“ – "EDM Statyba-Sendvaris" 7:0 (5:0)

„Titanic“ – "Sarema" 2:1 (1:0)

FC „Suoliukas“ – "KU-Viskas Futbolui" 3:3 (0:2)

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių II-ojo turo anonsas
Artėjantį savaitgalį bus sužaistos LFF II Lygos Vakarų zonos pirmenybių II-ojo turo rungtynės. Turas prasidės penktadienį Šiauliuose, kur 19.30 val. „Gytarių“ stadione Šiaulių „Juventa-99“ sieks reabilituotis po akibrokšto pirmajame ture ir sieks pergalės dvikovoje su Telšių „Džiugu B“.
Šeštadienį futbolo gerbėjų lauks dvi dvikovos – 13.00 val. Naujojoje Akmenėje savų žiūrovų akivaizdoje „Akmenės Cementas“ bandys iškovoti pirmus taškus dvikovoje su „Gargždų Pramogos-Ąžuolu“ ekipa, kuri pasiekė pirmojo turo solidžiausią pergalę.
Pora valandų vėliau, 15.00 val. Biržuose savo startą pirmenybėse sieks pagerinti praėjusio sezono nugalėtoja „Širvėna“, kuriai teks, ko gero, dar didesnis išbandymas – rungtynės su solidžia FC „Pakruojo“ ekipa.
Sekmadienį 14.00 val. Radviliškio Lietuvos Sąjūdžio stadione ŠSPC „Radviliškis“ bandys pratęsti savo pergalingą pradžią rungtyniaudamas su jaunąja Plungės „Babrungo“ komanda.
Turas baigsis sekmadienį vakare 20.00 val. Klaipėdos miesto ekipų „derbiu“ – po A lygos rungtynių „Atlantas“ – „Lietava“ seksiančioje dvikovoje „Atlanto“ dubleriai išmėgins „Koralo“ komandos pajėgumą.

Drausminės nuobaudos
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių drausminės nuobaudos
1. Biržų „Širvėnos“ komandoje šiame sezone registruotas žaidėjas Donatas Paulauskas, 2015 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse buvo registruotas už Radvliškio FSK „Radviliškis“ komandą ir šios komandos paskutinėse sezono rungtynėse Radviliškio FSK „Radviliškis“ – Biržų „Širvėna“ buvo pašalintas iš aikštės. Pagal LFF Drausmės kodekso II dalies II skyriaus „Sankcijos“ 10 straipsnio 5 punktą „Visos diskvalifikacijos, neįgyvendintos einamajame sezone, yra perkeliamos kitam sezonui. Visos diskvalifikacijos paskirtos žaidėjams galioja nepriklausomai nuo jų perėjimo į kitą Klubą/Komandą, dalyvaujančią Varžybose.
Nutarta: LFF Drausmės komitetas įvertinęs žaidėjo elgesį praėjusio sezono paskutinėse rungtynėse, Biržų „Širvėnos“ žaidėjo Donato Paulausko 2 (dviejų) rungtynių diskvalifikaciją perkelia 2016 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynėms Nr. 1 Biržų „Širvėna“ – Radviliškio ŠSPC „Radviliškis“ ir Nr. 10 Biržų „Širvėna“ ir Pakruojo FC „Pakruojis“.
2. „Atlanto B“ komandos žaidėjas Aleksander Bushmin rungtynėse Nr. 2 Pakruojo FC „Pakruojis“ – Klaipėdos „Atlantas B“ buvo pašalintas iš aikštės (už antrą įspėjimą per tas pačias rungtynes).
Nutarta: „Atlanto B“ komandos žaidėjas Aleksander Bushmin, pagal LFF Drausmės kodekso II dalies III skyriaus „Bendrosios sankcijų taikymo taisyklės“ 29 straipsnio 3 punktą, dikvalifikuojamas rungtynėms Nr. 9 Klaipėdos „Atlantas B“ – Klaipėdos „Koralas“;