2018-09-06, 17 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
FK "JAKAI" 2:7 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
(1:1)
FK "JAKAI"
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
Kazys Knieža
Giedrius Simonavičius
Vilmantas Milius
Edgaras Dobrovolskis
Aurimas Tunaitis
Artūras Valatkevičius
Mindaugas Bielskis
Justas Vainikaitis
Ignas Tamašauskas
Ignas Tamašauskas
3 min. 1:0
8 min. 1:1
Robertas Tranas
33 min. 1:2
Žilvinas Kymantas
36 min. 1:3
Tadas Gudauskas
Edgaras Dobrovolskis
46 min. 2:3
47 min. 2:4
Tadas Gudauskas
51 min. 2:5
Žilvinas Kymantas
55 min. 2:6
Žilvinas Kymantas
59 min. 2:7
Žilvinas Kymantas
Artūras Rožinas
Žilvinas Kymantas
Audrius Vitkauskas
Andrius Pancerovas
Tadas Gudauskas
Robertas Tranas
Žymantas Butkus
Andrius vaitonis
Kazimieras Žutautas
Dovidas Paliulis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0