2018-05-08, 3 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
VAKARŲ FRONTAS 3:4 FK "JAKAI"
(1:3)
VAKARŲ FRONTAS
Rungtynių eiga
FK "JAKAI"
Erikas Mockus
Romas Stonys
Vytautas Baltmiškis
Arūnas Beinartas
Linas Kirila
Valerijus Žukovas
Virginijus Lapinskas
Deividas Ibneris
Artūras Žebrauskas
Vytas Urba
5 min. 0:1
Paulius Kriščiūnas
8 min. 0:2
Romanas Zabalotnas
10 min. 0:3
Modestas Kuisys
Virginijus Lapinskas
12 min. 1:3
Romas Stonys
24 min. 2:3
(10 m.)
Romas Stonys
44 min. 3:3
59 min. 3:4
Mindaugas Bielskis
Edvinas Pakamorė
Paulius Kriščiūnas
Aurimas Tunaitis
Romanas Zabalotnas
Arūnas Šeškus
Modestas Kuisys
Justinas Spyčius
Artūras Valatkevičius
Jevgenij Bulbenkov
Teodoras Padagas
Giedrius Kurpeikis
Laisvydas Žalpys
Mindaugas Bielskis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Paulius Kriščiūnas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0