Futbolo techninio vystymo asociacija kviečia registruotis į UEFA kategorijų trenerių mokymus
Futbolo techninio vystymo asociacija informuoja apie numatomus vykdomus UEFA trenerių diplomų mokymus ir kviečia jau dabar registruotis į šių UEFA kategorijų trenerių diplomų mokymus:
· UEFA A kategorijos diplomų mokymų pradžia numatyta 2019 m. rugsėjo mėn.;
· UEFA B kategorijos diplomų mokymų pradžia numatyta 2019 m. rugsėjo mėn.;
· UEFA C kategorijos diplomų mokymų pradžia numatyta 2019 m. gegužės mėn. ir 2019 m. spalio mėn.;

Dokumentus siųsti: treneriumokymai@lff.lt
Informacija: Nerijus Dunauskas tel.: +37065265208

Priedai:
Diplomų mokymų registracijos forma;
Diplomų mokymų kriterijai;
Licencijų atnaujinimo kriterijai;
Sutikimas tvarkyti asmens duomenis;
Pirmą minutę praleistas įvartis, pusantro kėlinio trukusios nesėkmės bei rezultatas 0:3 nesutrukdė "Klaipėda City" ekipai išplėšti pergalę paskutinės atakos metu
XVIII-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 28 d.
2 turas
"Klaipėda City" - "Sakuona-Rūgpienių kaimas" 4:3 (0:2)
FK " Jakai-Granata" dalyvavimą turnyre pradėjo pergale prieš "Saremą"
XVIII-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 27 d.
1 turas
FK "Jakai-Granata" - "Sarema" 4:1 (2:0)
"Baltama" per paskutines dvi minutes panaikino dviejų įvarčių atsilikimą bei laimėjo baudinių seriją, "Klaipėda City" pusfinalyje intrigos nesulaukė
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 26 d.
Pusfinaliai
"Klaipėda City B" - "Baltama" 3:3 (1:1) (baudiniai - 3:5)

"Jakai-Ekoamžius" - "Klaipėda City" 2:25 (0:9)

FINALAS
Kovo 29 d. 20.30 val. "Didžioji salė" (Taikos pr. 61a)
"KLAIPĖDA CITY" - "BALTAMA"
XVIII-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras prasidėjo "EDM Statyba-Sendvaris" komandos pergale prieš "Sakuoną-Rūgpienių kaimas" ekipą
XVIII-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 25 d.
1 turas
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "EDM Statyba-Sendvaris" 0:3 (0:1)
"Palangos SC" (U-12) tarp visos Lietuvos ekipų užėmė trečiąją vietą, Klaipėdos FM (U-13) pateko į finalą, bet ir jai finalas buvo nesėkmingas
Sekmadienį Kaune antrą dieną paeiliui vyko Lietuvos vaikų salės futbolo finalinės kovos.

Rytmetinėje dalyje kovojo (U-12) komandos, tarp kurių buvo ir Palangos SC komanda (treneris M. Balasanov).U-12 varžybų antrame pusfinalyje vyko itin atkakli kova tarp Vilniaus FA „Geležinis vilkas“ ir Palangos SC ekipų, kurią tik minimalia persvara 1:0 laimėjo vilniečiai.
Rungtynėse dėl trečiosios vietos palangiškiai rezultatu 2:0 nugalėjo FK „Garliava“ bendraamžius ir užėmė čempionato 3-iąją vietą bei pasidabino bronzos medaliais


Sekmadienį popiet dėl nugalėtojų titulo kovas pradėjo U-13 komandos, tarp kurių buvo ir Klaipėdos FM komanda (treneriai Romualdas Norkus ir Remigijus Alunderis). Pusfinalyje Klaipėdos FM nustelbė jonaviečius rezultatu 8:1 ir pateko į finalą. Deja, tačiau Klaipėdos FM komandoms šio savaitgalio finalai klostėsi nesėkmingai ir U-13 ekipa finale 2:4 nusileido Panevėžio FA komandai.


Individualių prizų laureatai:
2008 m. (U-12) amžiaus grupė - Titas Kareiva (VFA „Geležinis Vilkas“), Justas Jucevičius (FC „Džiugas“), Dominykas Paksas (Palangos SC), Domas Sinkevičius (FK „Garliava“-Kauno r. SM).

2007 m. (U-13) amžiaus grupė - Arminas Astafejefas (FA „Panevėžys), Airik Balasanov (Klaipėdos FSM), Matas Matulionis (VFA „Geležinis Vilkas“), Titas Korsakovas (FK „Jonava“).
Ilgai pasipriešinusi "Gargždų Pramogos-SC" ekipa finalo pirmų rungtynių pabaigoje nusileido "Vyčiui"
Lietuvos salės futbolo A lyga
Kovo 24 d.
Finalo pirmosios rungtynės
"Gargždų Pramogos-SC" - Kauno "Vytis" 4:8 (1:1)
Šeštadienį "Klaipėdos FM" (U-10) ir (U-11) komandos užėmė antrąsias vietas Lietuvos vaikų salės futbolo finalinėse kovose
Šį savaitgalį Kaune vyksta vaikų salės futbolo finalinės kovos.
Šeštadienį ryte pirmiausia rungtyniavo 2010 m. gimimo (U-10) komandos. Pusfinalyje „Klaipėdos FM“ (treneris Mindaugas Jonelys) 1:0 nugalėjo Kauno FM komandą, tačiau finale sužaidus lygiosiomis 3:3, po baudinių serijos 2:3 teko pripažinti Panevėžio FA pergalę, tad Klaipėdos FM komanda galutinėje rikiuotėje užėmė antrąją vietą.


Šeštadienį popiet vyko ir 2009 m. gimusių berniukų finalinės kovos.„Klaipėdos FM“ (U-11) auklėtiniai (treneriai Edmundas Gaigalas ir Tadas Karinauskas ) pusfinalyje rezultatu 3:0 nugalėjo FM "Vilniaus Vytis" bendraamžius ir tęsė kovą dėl Lietuvos mažojo futbolo čempionų titulo finale, kur laukė dvikova su Mažeikių SM ekipa. Deja, ir šiai „Klaipėdos FM“ komandai teko nusileisti finale, pralaimėjus 0:2.


Individalių prizų laureatai:
2010 m. (U-10) amžiaus grupė - Gytis Januševičius (FA „Panevėžys“), Nojus Vyšniauskas (Klaipėdos FSM), Ąžuolas Varnauskas (VJFM „Fortūna“), Sebastian Zaicev (VFM „Žaibas).
2009 m. (U-11) amžiaus grupė - Matas Jankauskas (Mažeikių SM), Dominykas Zubavičius (Klaipėdos FSM), Titas Vasaris Žilinskas (FM „Vilniaus Vytis“), Eividas Ruckis (FK „Jonava“).
Rungtynių pabaigoje įmuštas įvartis nulėmė pirmąją Gargždų "Bangos" pergalę naujame sezone
LFF I lygos pirmenybės
Kovo 23 d.
1 turas
FK "Banga" - FK "Pakruojis" 1:0 (0:0)
"Klaipėda City" iš tolimesnės kovos eliminavo debiutantę FK "VS-Jonušai" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 22 d.
Ketvirtfinalis
FK "VS-Jonušai" - "Klaipėda City" 2:7 (1:3)
"Baltama", įmušusi dvigubai daugiau nei varžovai, pateko į pusfinalio etapą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 20 d.
Ketvirtfinalis
"Baltama" - "Tobula Instaliacija-Baltai" 10:5 (6:2)
Puslapis 3 iš 156 < 1 2 3 4 5 6 > >>

Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 0 0
2. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
3. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
4. FELIŪGA 0 0
5. FOTOAPARATAS.LT 0 0
6. MEGLARAS 0 0
7. MEMEL 0 0
8. FK "VS-JONUŠAI" 0 0
9. MOSĖDIS 0 0
10. FK "GRANATA" 0 0
11. KRUOPA 0 0
12. PORT MARE 0 0
13. KLAIPĖDA CITY 0 0
14. FC "SUOLIUKAS" 0 0
15. ADRIJUS-KSP 0 0
16. ELVITRANSA 0 0
17. NAUTICA 0 0
18. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
19. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
20. VAKARŲ FRONTAS 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai