"Nautica" ir "Newlink.lt-KSP" vėl pajuto pergalės skonį, "Klaipėda City" tęsia dviženklių persvarų seriją
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
7 turas
Birželio 3 d.
"Feliūga" - "Nautica" 2:3 (1:0)

"Newlink.lt-Klaipėdos Sporto Projektai" - "Vakarų Frontas" 4:1 (0:0)

"Klaipėda City" - "Mosėdis" 12:0 (6:0)
FK "Palanga" savoje aikštėje nusileido čempionams, po tarpusavio dvikovos FK "Panevėžys" vejasi "Atlantą"
LFF A lyga
13 turas
Birželio 1 d.
FK "Palanga" - "Sūduva" 0:2 (0:1)

Birželio 2 d.
FK "Panevėžys" - "Atlantas" 4:1 (3:1)
"Banga" pasiekė pergalę minimalia persvara, "Minija" sužaidė lygiosiomis su šiauliečiais
LFF I lygos pirmenybės
10 turas
Birželio 1 d.
Gargždų "Banga" - Vilniaus FK "Vilnius" 2:1 (2:0)

Kretingos "Minija" - Šiaulių FA "Šiaulai" 1:1 (1:1)
Tradiciniame veteranų futbolo turnyre Edmontui Karinauskui atminti nugalėjo kauniečiai ir žemaičiai
Birželio 1 d. Klaipėdoje įvyko tradicinis veteranų futbolo turnyras Edmontui Karinauskui atminti. Dvejose amžiaus grupėse - 48+ ir 60+ rungtyniavo po keturias komandas.


Vyresniųjų veteranų grupėje nugalėtojų titulas tik dėl geresnio įvarčių skirtumo atiteko „Kauno“ veteranams, kurie 0:0 sužaidė su vilniečiais, 1:0 įveikė klaipėdiečius bei 7:0 nugalėjo „Jonavą“. Antroje vietoje su tiek pat taškų liko „Vilnius“, kurių pergalės buvo mažesnėmis persvaromis – 1:0 įveikta „Klaipėda“ ir 2:0 laimėta prieš „Jonavą“. Turnyro šeimininkai užėmė III-ąją vietą, kurią nulėmė pergalė 6:0 prieš „Jonavą“.
60+ grupės komandų rikiuotė - "Kaunas" (7 tšk.), "Vilnius" (7 tšk.), "Klaipėda" (3 tšk.) ir "Jonava" (0 tšk.). Geriausi komandų žaidėjai – Kazys Danginis („Kaunas“), Vytautas Ratkevičius („Vilnius“), kęstutis Andriūnaitis („Klaipėda“) ir Romualdas Lisauskas („Jonava“).

Kiek jaunesnių veteranų grupėje nugalėtojų komanda sprendėsi paskutiniame ture, kuriame „Žemaitija“ 1:0 laimėjo lemiamą dvikovą prieš „Šiaulius“. Pirmuose dvejose turuose „Žematija“ 3:0 įveikė „Kaliningradą“ ir 0:0 baigė rungtynes su „Klaipėda“. Iki lemiamos dvikovos šiauliečiai buvo pasiekę dvi pergales – 1:0 nugalėta „Klaipėda“ ir 5:2 įveiktas „Kaliningradas“. Trečiosios vietos laimėtojas sprendėsi taip pat paskutiniame ture ir ją užėmė „Klaipėda“, kuri 4:0 laimėjo prieš „Klainingradą“.
48+ grupės komandų rikiuotė - "Žemaitija" (7 tšk.), "Šiauliai" (6 tšk), "Klaipėda". (4 tšk.) ir "Kaliningradas" (0 tšk.). Geriausi komandų žaidėjai – Sigitas Beniušis („Žemaitija“), Virgirdas Kavolis („Šiauliai“), Vidmantas Lavrinavičius („Klaipėda“), Aleksandr Moldavskij („Kaliningradas“).
"Sarema" iškovojo ketvirtąją pergalę, minimalia persvara įveikdama FK "Granata-Jakai" komandą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
4 turas
Gegužės 30 d.
"Sarema" - FK "Granata-Jakai" 3:2 (2:1)
Šeštasis turas baigėsi "Tobula Instaliacija-Baltai", "Klaipėdos Uostas" ir "Port Mare" komandų pergalėmis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
6 turas
Gegužės 30 d.
"Memel" - "Tobula Instaliacija-Baltai" 0:4 (0:2)

"Mosėdis" - "Klaipėdos Uostas" 1:4 (0:2)

"Port Mare" - "Kruopa" 10:2 (2:1)
Tuzinas "Sakuonos-Rūgpienių kaimas" komandos įvarčių į "EDM Statyba-Sendvaris" ekipos vartus
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
4 turas
Gegužės 29 d.
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Sakuona-Rūgpienių kaimas" 4:12 (2:5)
Šeštoji FC "Suoliukas" komandos pergalė paeiliui, pirmoji pergalė leido "Agluonai-Garant Group" komandai "išlipti iš minuso"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
6 turas
Gegužės 29 d.
"Elvitransa" - FC "Suoliukas" 2:6 (0:2)

"Meglaras" - "Agluona-Garant Group" 0:1 (0:1)
"Klaipėdos FM" nugalėjo dukart pirmavusią "Sparta-Newlink.lt" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
4 turas
Gegužės 28 d.
"Sparta-Newlink.lt" - "Klaipėdos FM" 3:4 (2:1)
Lengvos "Klaipėda City" ir "Sarema" ekipų pergalės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
6 turas
Gegužės 28 d.
"Fotoaparatas.lt" - "Klaipėda City" 0:18 (0:7)

"Sarema" - "Newlink.lt-Klaipėdos Sporto Projektai" 10:2 (6:1)
Paaiškėjo kas atstovaus Klaipėdos regioną "Golas-2019" žaidynių Superfinale
Pirmadienį Lietuvos masinio futbolo asociacijoje buvo ištraukti visų trijų amžiaus grupių (U-13, U-15 ir U-17) Superfinalo burtai, kur kiekvienos apskrities komandos nugalėtojos sužinojo savo varžovus.

U-13 grupėje Klaipėdos regioną atstovaus Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija, kuri rungtyniavo sėkmingiausiai tarp kitų komandų – Dovilų pagrindinės mokyklos, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos ir Klaipėdos Vydūno progimnazijos.

U-15 grupėje geriausiai sekėsi Dovilų pagrindinei mokyklai, kuri Klaipėdos apskrities finaliniame etape aplenkė Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos, Klaipėdos Vyturio progimnazijos ir Klaipėdos Vydūno progimnazijos komandas.

U-17 grupėje vietą į Lietuvos Superfinalą iškovojo Salantų gimnazijos ekipa, atkaklioje kovoje įveikusi Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos ir Dovilų pagrindinės mokyklos komandas.
Puslapis 3 iš 162 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
FELIŪGA - MEMEL
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

21.10
EDM STATYBA-SENDVARIS - MOSĖDIS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
3. PORT MARE 8 21
4. FC "SUOLIUKAS" 8 21
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
6. FK "GRANATA" 8 18
7. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
8. KRUOPA 9 18
9. SAREMA 8 17
10. FELIŪGA 8 15
11. VAKARŲ FRONTAS 9 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 9 6
15. MEMEL 8 6
16. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
17. FOTOAPARATAS.LT 8 3
18. MOSĖDIS 8 3
19. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
20. MEGLARAS 8 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai