Antroji paeiliui "sausa" FC "Suoliukas" ekipos pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 17 d.
FC "Suoliukas" - "Kretingos Grūdai" 4:0 (3:0)

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lygos ketvirtasis turas baigėsi "Koralas-Tobula Instaliacija", "Vienuolikė-Elvitransa" ir "Adrijus" komandų pergalėmis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 16 d.
"Koralas-Tobula Instaliacija" - "Futbolo mokykla" 5:1 (4:0)

"Agluona" - "Vienuolikė-Elvitransa" 0:3 (0:0)

"Adrijus" - "Meglaras" 2:1 (2:1)

Ištraukti LFF Taurės varžybų II-ojo etapo burtai
Antradienį buvo ištraukti LFF Taurės varžybų II-ojo etapo burtai, po kurių 5 Klaipėdos regiono komandos sužinojo savo varžovus.
FK „Palanga“ savoje aikštėje bandys įveikti Utenos „Utenio“ barjerą, kurio nepavyko pernai įveikti kovoje dėl patekimo į LFF A lygą.
Gargžduose nusimato dar viena futbolo šventė – po Gargždų „derbio“ dabar „Bangos“ lauks iššūkis prieš daugkartinius Lietuvos čempionus ir Taurės laimėtojus – Vilniaus „Žalgirį“.
FK „Šilutė“ ekipa savoje aikštėje turės taip pat kovoti prieš LFF A lygoje rungtyniaujantį Kauno „Stumbrą“.
Tolimos kelionės atžvilgiu nepalankūs burtai buvo Klaipėdos „Atlantui“, kuriam teks vykti į Vilnių, kur lauks kova su LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse rungtyniaujančia Vilniaus „Viltimi“
Išvykoje rungtyniaus ir Klaipėdos „Koralas“, kuris vyks į Naująją Akmenę ir dėl patekimo į kitą etapą rungtyniaus su SC-FK „Akmenės Cementu.
II etapo rungtynės numatytos gegužės 26-28 dienomis.

Dramatiškose rungtynių pabaigose "Nautica", FK "Granata" ir "Vakarų Frontas" komandų pergalės "
Gegužės 15 d.
"Nautica" - "Kruopa" 3:1 (1:0)

"Memel" - FK "Granata" 2:3 (1:1)

"Vakarų Frontas" - "Sparta" 4:3 (1:3)

Po metų pertraukos "Baltai' sugrįžo pergalingai, "Sakuona-Rūgpienių kaimas" įveikė pernai neparankų buvusį "EDM Statybą-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Gegužės 14 d.
"Koralas B" - "Baltai" 2:4 (1:2)

"EDM-Statyba-Sendvaris" -"Sakuona-Rūgpienių kaimas" 1:4 (1:2)

Kretingoje užfiksuotos pirmosios lygiosios šio sezono LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse, SC-FK "Akmenės Cemento" ekipos pergalė po įvarčio nuo 11 metrų žymos
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 13 d.
2 turas
“Minija" - "Juventa-99" 0:0 (0:0)

SC-FK "Akmenės Cementas" - "Babrungas" 1:0 (0:0)

Pačioje rungtynių pabaigoje FA "Šiauliai" įveikė po pirmojo kėlinio pirmavusius gargždiškius
Gegužės 12 d.
2 turas
“FA "Šiauliai" - "Gargždų Pramogos-SC" 2:1 (0:1)
Pirmajame ture skaudžią nesėkmę patyrusi FA „Šiauliai“ ekipa buvo kupina ryžto siekti palankios rungtynių baigties rungtynėse su „Gargžų Pramogos-SC“ komanda, kuriai pirmajame ture pavyko pasiekti sunkią pergalę. Penktadienio rungtynės kiek sėkmingiau prasidėjo gargždiškiams, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui ir pasižymėjus puolėjui Aurelijui Staponkai, išsiveržė į priekį 1:0.
Antroje rungtynių pusėje šeimininkams viskas klostėsi žymiai palankiau – antrojo kėlinio viduryje šiauliečiai išlygino rezultatą 1:1, po Dovydo Medžiaušio įvarčio. Na, o jei praeitame ture FA „Šiauliai“ rungtynių pabaigoje aikštę paliko nuleidę galvas, tai šįkart likus kelioms minutėmis iki rungtynių finalinio švilpuko Sergejaus Amirziano įmuštas pergalingas įvartis leido džiaugtis pirmąja pergale pirmenybėse (2:1).

Antrajame kėlinyje galingiau žaidęs "Atlantas B" užtikrintai įveikė "Atmosferą"
Gegužės 11 d.
2 turas
“Atlantas B“ - "Atmosfera" 4:0 (0:0)
Pirmajame ture laisvą turą turėjusi „Atlanto B“ komanda, į pirmenybes įsitraukė rungtynėmis su Mažeikių „Atmosfera“. Pirmajame kėlinyje svečiai nepabūgo žaisti gan atvirą futbolą ir gan dažnai patys regzdavo greitas kontratakas, kurioms iki įvarčio pritrūkdavo tik baigiamojo tikslaus smūgio.
Vis gi ko „Atlanto B“ komandai nepavyko padaryti per visą pirmąjį kėlinį, tą ji nuveikė per pirmas antrojo kėlinio minutes, per kurias krito net du įvarčiai paeiliui – 46-ąją minutę keliais perdavimais „suardę“ varžovų gynybą klaipėdiečiai įgijo persvarą po tikslaus Roko Gedmino smūgio į vartus (1:0), o po poros atakų kamuolys suspurdėjo „Atmosferos“ vartų tinkle po Roko Filipavičiaus įvarčio (2:0).
Po ypač nesėkmingos kėlinio pradžios „Atmosfera“ nebesugebėjo „sugrįžti į žaidimą“, tuo tarpu „Atlanto B“ komandos atakos buvo vis dažnesnės, o 59-ąją minutę iš arti smūgiavus Gintui Rakauskui, kamuolys atsitrenkė į virpstą bei nuo jo atšoko į vartininko nugarą ir įriedėjo į vartus (3:0).
Pirmąją „Atlanto B“ pergalę įtvirtino Rokas Filipavičius po greitos atakos įmušęs antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse (4:0).

Praėjusio sezono dvi geriausios LFF III lygos Klaipėdos regiono komandos sezoną tarpusavyje pradėjo lygiosiomis
"Sarema" - "Šilalė" 2:2 (1:1)

"KU-Viskas Futbolui" laimėjo emocingą kovą prieš "Kretingos Grūdus", "Miško Pasaka" per pakutines dešimt minučių ne tik panaikino dviejų įvarčių atsilikimą, bet ir išplėš
"Kretingos Grūdai" - "KU-Viskas Futbolui" 1:2 (0:1)

"Miško Pasaka" - "Titanic" 4:3 (1:2)