Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybių finalą laimėjo FK "Mamukai" įveikusios "Jakai" ekipą, "Banga" iškovojo trečiąją vietą
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Kovo 19 d.
FINALAS
Šiaulių FK MAMUKAI - Jakų FK JAKAI 7-1 (2-1) VIDEO
Šeštadienį sužaistos Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybių finalinės rungtynės, kuriose susitiko Šiaulių FK „Mamukai“ ir Jakų FK „Jakai“ komandos. Pirmajame kėlinyje „Jakų“ komanda buvo išsiveržusi į priekį (1-0), bet šiaulietės dar pirmoje rungtynių pusėje ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį (2-1). O antroje rungtynių pusėje „Mamukų“ komanda palaužusi varžovių pasipriešinimą, užtikrintai 7-1 laimėjo finalo rungtynes ir tapo nugalėtojomis.
Rezultatyviausia (20 įvarčių) ir geriausia pirmenybių žaidėja pripažinta Sonata Vanagaitė (FK Mamukai).
Komandas finalininkes sveikino ir apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir KLFF prezidentas Rimantas Žvingilas.

Kovo 20 d.
DĖL III VIETOS
Gargždų BANGA - Klaipėdos KARYS.LT 6-2 (2-2) VIDEO
Sekmadienį rungtynėmis dėl III-osios vietos finišavo Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės. Paskutinėje salės futbolo sezono dvikovoje Gargždų „Bangos“ merginos jau pirmoje rungtynių pusėje bandė įgyti kuo didesnę persvarą, bet tik kėliniui slenkant į pabaigą Vitalijai Žatkinai pavyko įmušti pirmuosius du komandos įvarčius (2-0). O likusių vos poros minučių iki pertraukos aktyviai nusiteikusiai „Karys.lt“ komandai pakako, kad išlygintų rezultatą – dukart varžovų klaidomis prie savųjų vartų pasinaudojo Aistė Jasaitė (2-2).
Antrajame kėlinyje „Karys.lt“ komandai taip pat gan ilgą laiką pavyko atsilaikyti nuo gargždiškių atakų, bet įpusėjus antrajam kėliniui „Banga“ pralaužė varžovų gynybą dar kartą ir vėl įsiveržė į priekį po Vitalijos žatkinos įvarčio (3-2). Kas kelias minutes pasižymėjus Estelai Tamošauskaitei ir Austėjai Jokubaitytei, „Bangos“ žaidėjos savo persvarą didino, ketvirtuoju savo įvarčiu Vitalija Žatkina padėjo tašką šiose rungtynėse (6-2).
Ši pergalė „Bangos“ komandai nulėmė trečiąją vietą Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybėse.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos veteranų (50+) futbolo turnyras
Kovo 11 d. Klaipėdoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną vyko Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos organizuotas veteranų (50+) futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 4 komandos iš Gargždų, Kretingos, Šilutės ir Klaipėdos.
Klaipėdos futbolo mokyklos stadione visos šios komandos sužaidė tarpusavyje vieną ratą. Geriausiai sekėsi Klaipėdos veteranų komandai, kuri laimėjo vis trejas rungtynes.
Po dviejų pergalių lemiamas rungtynes klaipėdiečiams pralaimėjusi Gargždų veteranų komanda turnyre užėmė antrąją vietą.
Trečiojo turo rungtynėse Šilutės veteranai laimėję prieš Kretingos veteranus, užsitikrino trečiąją vietą, o kretingiškiai liko ketvirtoje vietoje.
Rezultatyviausiu žaidėju turnyre tapo Algis Tolutis (Klaipėda), įmušęs tris įvarčius.
Geriausiais komandų žaidėjais išrinkti - Igoris Metelica (Klaipėda), Raimondas Venckus (Gargždai), Aurelijus Sudžius (Šilutė) ir Audrius Jašmontas (Šilutė).

Turnyro nuotraukų albumas - NUOTRAUKOS

Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybių pirmasis etapas baigėsi "Bangos" pergale

Klaipėdos regiono komandos pirmose trejose futbolo lygose
Lietuvos futbolo federacija patvirtino komandas, kurios dalyvaus šių metų LFF A, I ir II lygose.
Tarp dešimties LFF A lygos komandų Klaipėdos regionas turės tik vieną atstovą Gargždų „Bangą“.
LFF I lygoje tarp 16 komandų rungtyniaus Gargždų „Bangos“ dubleriai, Klaipėdos „Neptūnas“ ir Kretingos „Minija“.
LFF II lygoje viso bus 18 komandų, o tarp jų Šilutės FK „Šilutė“ ir Klaipėdos FM.

Dvejos Gargždų "Bangos" pergalės bei FK "Jakų" ekipos pergalė atvėrusi kelią į finalą
Vasario 26 d.
Gargždų BANGA - Jakų FK JAKAI 7-1 (4-1) VIDEO

Klaipėdos LCC MOOSE FC - Gargždų BANGA 3-6 (1-3) VIDEO

Šiaulių FK MAMUKAI - Jakų FK JAKAI 0-1 (0-0) VIDEO

Pranešimas dėl KLFF Visuotinio narių susirinkimo
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos eilinis Visuotinis narių susirinkimas, įvyks 2022 m. balandžio 07 d. 18.00 val. AB „Klaipėdos energija“ (Danės g. 8, Klaipėda) posėdžių salėje.