"Danės Perlas" nugalėjo ir aplenkė "Kruopą-Girulius", "EDM Statybos-Sendvario" veteranai laimėjo svarbią kovą prieš "Klaipėda City"
Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
8 turas
Rugpjūčio 16 d.
KRUOPA-GIRULIAI - DANĖS PERLAS 2-4 (1-4) VIDEO

KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS 0-2 (0-1) VIDEO

MEMEL - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 2-6 (0-2)

Tradicinis veteranų „Žolinės turnyras 2021“ Kretingoje
Kretingoje savaitgalį vyko tradicinis, jau septynioliktą kartą vykęs, veteranų „Žolinės turnyras 2021“, kurį organizuoja Futbolo klubas „Žibininkai“. Turnyre dalyvavo 6 komandos iš Telšių, Kauno, Mažeikių, Liepojos, Klaipėdos ir Kretingos.

Nugalėtojais tapo veteranai iš Mažeikių veteranai finale po atkaklios kovos ir baudinių serijos įveikę šeimininkus kretingiškius, o trečiąją vietą užėmė Kauno komanda po baudinių serijos įveikę Liepojos veteranus.

Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas apsilankęs turnyre dėkojo futbolo klubo „Žibininkai“ vadovams Gintarui Šeiriui ir Andriu Piekui už puoselėjama tradiciją bei džiaugiasi galėjusi prisidėti prie turnyro prizų.

FOTO

"Klaipėdos FM B" ekipa atsirevanšavo FK "VS-Jonušams", "Minija B" ilgokai užtruko, kol palaužė "Rosos" komandos pasipriešinimą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 15 d.
Klaipėdos raj. FK "VS-JONUŠAI" - "Klaipėdos FM B" 0-2 (0-2) VIDEO

Klaipėdos "ROSA" - Kretingos "MINIJA B" 1-4 (0-1) VIDEO

Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 0-3 (b.ž.)
("EDM Statyba-Sendvaris" komandai nesurinkus sudėties rungtynėms, šiai komandai įskaitytas pralaimėjimas 0-3 be žaidimo)

Pirmųjų taškų "medžioklėje" sėkmingiau sekėsi FK "Pliuso" komandai
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Rugpjūčio 13 d.
8 turas
FK PLIUSAS - NEWLINK TRUST 4-0 (0-0) VIDEO

Tik antros lygiosios per aštuonis turus bei "KFA-Neptūnas" antrajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš FC "Suoliuką"
Rugpjūčio 12 d.
8 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FASOUL ATRSPACE 1-1 (1-0) VIDEO

FC SUOLIUKAS - KFA-NEPTŪNAS 2-4 (2-1) VIDEO

FK "VS-Jonušai" įveikė vienus iš lyderių žengusių be su klupimų, FK "Granata" įtikinamai įveikė FK "Futerą"
Rugpjūčio 11 d.
8 turas
FK VS-JONUŠAI - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-1 (1-1) VIDEO

FK GRANATA - FK FUTERA 6-1 (2-1) VIDEO

"Klaipėdos veteranai" pasiekė antrąją pergalę, įveikdami FK "Jakus"
Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
3 turas
KLAIPĖDOS VETERANAI - FK JAKAI 3-0 (2-0) VIDEO

"Triton LT" pratęsė FK "Pliuso" pralaimėjimų seriją, FK "Jakai" nenutraukė "Garant Group" komandos pergalių serijos
Rugpjūčio 10 d.
7 turas
TRITON LT - FK PLIUSAS 2-1 (0-0) VIDEO

8 turas
GARANT GROUP - FK JAKAI 7-0 (3-0) VIDEO

"Nautica-Atlanto veteranai" laimėjo svarbią kovą pieš "Klaipėda City", "Memel" ekipa pasiekė pirmąją pergalę, "EDM Statyba-Sendvaris" pakilo į antrąją vietą
7 turas
Rugpjūčio 9 d.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - KLAIPĖDA CITY 3-1 (1-0) VIDEO

KRUOPA-GIRULIAI - MEMEL 1-3 (1-2) VIDEO

DANĖS PERLAS - EDM STATYBA-SENDVARIS 3-6 (1-1) VIDEO

Pajėgas sustiprinusi "Rosa" pasiekė pirmąją pergalę, FK "VS-Jonušai" sutriuškino neatpažįstamai rungtyniavusį "Gintarą"