LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių anonsas
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių trijose 5 turo rungtynėse laukia nemažai intrigos.

Palangos "Gintaras" laimėjęs dvejas iš trijų pirmų rungtynių bus nusiteikęs siekti pergalės prieš Klaipėdos "Neptūno" dublerius, kurie paskutinėse rungtynėse patyrė pirmąją nesėkmę. Tad abi komandos jau turi po vieną pralaimėjimą, o kuriai iš jų pavyks išvengti antrosios nesėkmės ar gal bus pasidalinta po tašką išvysime sekmadienio vakaro dvikovoje.

Po šių rungtynių iškart į aikštę žengs Klaipėdos rajono FK "VS-Jonušai" ir Plikių "Sakuona-Rūgpienių kaimo" komandos. Kol kas tik vienas rungtynes iš keturių laimėjusi FK "VS-Jonušai" ekipa sieks neleisti Plikių komandai pratęsti pergalių seriją.

Pirmadienį vakare Kretingoje į kovas po izoliacijos dėl COVID-19 sugrįžtanti "Minija B" bandys įrodyti savo pranašumą prieš banguojančiai ir kas antras rungtynes laiminčiai Klaipėdos "EDM Statyba-Sendvaris" komandai.

"Neptūno" įtikinama pergalė Mažeikiuose, "Banga B" pralaimėjo 'BFA" ekipai, "Minija" buvo arti to, kad nutrauktų FC "Jonavos" pergalių seriją
LFF I lyga
10 turas
Birželio 11 d.
Mažeikių "ATMOSFERA" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 0-4 (0-1)
1 kėlinys - VIDEO 2 kėlinys - VIDEO

Birželio 12 d.
Vilniaus "BFA" - Gargždų "BANGA B" 1-0 (1-0)

Kretingos "MINIJA" - Jonavos FC "JONAVA" 1-2 (0-1)

"Klaipėdos FM" pralaimėjo svarbias rungtynes Žagarėje, FK "Šilutė" savoje aikštėje minimaliu skirtumu nusileido "Paneriui"
LFF II lyga
11 turas
Joniškio "SANED" - Klaipėdos FM 2-1 (1-0)

Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Vilniaus "PANERYS" 0-1 (0-0)
VIDEO

Naujam "Bangos" vyr. treneriui nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos
LFF A lyga
17 turas
Gargždų "BANGA" - Kauno raj. "HEGELMANN LITAUEN" 0-2 (0-2) VIDEO

Birželio 15 d. startuos Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Sekančią savaitę prasidės 2021 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus 14 komandų - GARANT GROUP, TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI, KLAIPĖDA CITY, KFA-NEPTŪNAS, FC SUOLIUKAS, FK PLIUSAS, FK VS-JONUŠAI, FK GRANATA, FASOUL ARTSPACE, FK JAKAI, EDM STATYBA-SENDVARIS, FK FUTERA, TRITON LT, NEWLINK TRUST.

Lyginant su praėjusiu sezonu pirmenybėse nedalyvaus – FK SMK, FK MOSĖDIS, VAKARŲ FRONTAS ir NAUTICA, o jas pakeis FASOUL ARTSPACE, FK JAKAI ir FK FUTERA.

Tad vieno rato sistema vykdomose varžybose, komandoms šiame sezone teks sužaisti po 13 rungtynių. Pagrindinės varžybų savaitės dienos – antradienis, trečiadienis ir ketvirtadienis.

Pirmenybėse planuojama poros savaičių pertrauka liepos 23 d. – rugpjūčio 9 dienomis ir pabaiga numatoma rugsėjo 23 d.

Pateikiami varžybų NUOSTATAI ir TVARKARAŠTIS

Komanda iki birželio 20 d. pirmenybėms gali registruoti 25 žaidėjus, kurie visi gali dalyvauti kiekvienose rungtynėse. Iki rugsėjo 1 d. komandose bus galima atlikti iki 10 pakeitimų - t.y. pakeisti iki 10 žaidėjų arba jei neišnaudotas leidžiamas žaidėjų skaičius, bus galima papildyti iki 10 naujų žaidėjų.

"Sakuona-Rūgpienių kaimas" sutriuškino "Rosos" vienuolikę
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
4 turas
Birželio 7 d.
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Klaipėdos "ROSA" 9-2 (5-1) VIDEO
Nors rungtynių pradžioje „Rosa“ sugebėjo rezultatyviai užbaigti savo ataką ir išsiveržė į priekį, bet tai nesutrukdė Plikių komandai įsižaisti kėlinio viduryje ir vėliau vieną po kito siųsti įvarčius į varžovų vartus. Dar iki pertraukos „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ sugebėjo atsakyti penkiais įvarčiais (5-1), o rungtynes laimėjo rezultatu 9-2. Penkiais įvarčiais šiose rungtynėse pasižymėjo ir į rezultatyviausių žaidėjų viršūnę pakilo Mindaugas Žemaitaitis.

Startavo Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės
Klaipėdos regiono senjorų komandos startavo šių metų Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybėse.
Kretingos"HBH" komanda pralaimėjo abi pirmas rungtynes - pirmoje dvikovoje 1-2 pralaimėta Šiaulių VFK ekipai, o vėliau 1-3 nusileista Panevėžio "Ekrano senjorams".
"Klaipėdos veteranai" ekipos startas pažymėtas dvejomis lygiosiomis - be įvarčių sužaista su Alytaus "Dainavos" senjorais bei po tašką pasidalinta su "Vilniaus senjorais" (1-1).

"EDM Statyba-Sendvaris" nugalėjo greta žengusius FK "VS-Jonušus"
Nukeltos iš 6 turo
Birželio 2 d.
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos raj. "VS-JONUŠAI" 2-0 (1-0) VIDEO
Iki šių rungtynių po lygiai taškų turėjusios abi komandos demonstravo lygiavertę kovą ir rungtynių metu, tad netrūko atakų link abiejų komandų vartų. Vis gi „EDM Statybos-Sendvario“ komandos žaidėjams pavyko ne tik savo vartus apginti, bet ir dukart įveikti varžovų gynybą. Beveik pirmojo kėlinio viduryje reikiamu metu varžovų aikštės pusėje aktyviai pakovojęs Robertas Rimutis ne tik perėmė kamuolį, bet ir geru perdavimu sukūrė puikią progą Karoliui Tendžiui, kuris pasiuntė kamuolį į vartus (1-0).
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje buvo panašus kaip ir pirmoje pusėje, FK „VS-Jonušai“ komandos puolimas taip ir neišnaudojo susikurtų progų, o artėjant rungtynėms į pabaigą „EDM Statyba-Sendvaris“ įgijo dviejų įvarčių persvarą, kai Dalius Pinskus link vartų pakeltą kamuolį galva pasiuntė į vartus (2-0).

FK "Šilutė" minimalia persvara įveikė "Dainavos" dublerius, Klaipėdos FM komandai nepavyko išlyginti rezultato dvikovoj su "Nevėžiu B"
LFF II lyga
10 turas
Birželio 5 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Alytaus "DAINAVA B" 1-0 (1-0)
Šilutės FK "Šilutė" ir toliau LFF II lygoje žengia pergalingu ritmu - šeštadienį savoje aikštėje 1-0 (1-0) įveikė Alytaus "Dainavos B" komandą.
Pergalingą įvartį rungtynių pradžioje įmušė Ernestas Mickevičius ir tai buvo devintoji šilutiškių pergalė per dešimt sužaistų rungtynių.

Birželio 6 d.
Klaipėdos FM - Kėdainių NEVĖŽIS B 1-2 (0-2) VIDEO
Klaipėdos FM komandai antrajame kėlinyje nepavyko ištaisyti to, ką rungtynių su Kėdainių "Nevėžio" dubleriais "pridirbo" pirmojo kėlinio viduryje, kai per porą minučių praleido du įvarčius (0-2). Vėliau, o ypač antrajame kėlinyje dominavę klaipėdiečiai sugebėjo tik sušvelninti atsilikimą (1-2), nors susikurtų progų būtų pakakę net ir pergalei pasiekti.

Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybėse dalyvaus „Klaipėdos veteranai“ ir Kretingos „HGH“ komandos
Sekmadienį (birželio 6 d.) Jonavos miesto stadione startuoja Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės, kuriose 2021 metais dalyvaus 13 komandų, o Klaipėdos regioną atstovaus „Klaipėdos veteranai“ ir Kretingos „HGH“ komandos.

Pirmajame etape abejų komandų lauks po dvi rungtynes – 14.00 val. į varžybas įsijungs Kretingos „HBH“, kurie pirmas rungtynes žais su Šiaulių VFK. Valanda vėliau pirmas rungtynes sužais „Klaipėdos veteranai“ ir pirmieji varžovai bus Alytaus „Dainavos“ senjorai.

Pirmąjį etapą Kretingos „HBH“ užbaigs rungtynėmis su Panevėžio „Ekrano senjorais“, o klaipėdiečiai stos į dvikovą su Vilniaus senjorais.