"Banga" po atkaklios kovos pralaimėjo svarbias rungtynes "Riteriams"
Optibet A lyga
Balandžio 29 d.
11 turas
Gargždų "BANGA" - Vilniaus "RITERIAI" 0-2 (0-1) VIDEO
Ketvirtadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 0:2 nusileido Vilniaus „Riteriams“. Pirmieji progas pasižymėti turėjo gargždiškiai, tačiau jie arba smūgiavo vartininkui į rankas, arba smūgis iš pavojingos vietos nepavykdavo.
Tuo tarpu artėjant pertraukai, šeimininkams praradus kamuolį savo aikštės pusėje, „Riteriai“ surengė kontrataką ir M.Pavlovski iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus – 0:1.
Antrajame kėlinyje gargždiškiai bandė atstatyti pusiausvyrą, tačiau svečiai užtikrintai gynėsi ir viskas, ką pavyko padaryti, tolimais smūgiais patikrinti „Riterių“ vartininko budrumą.
Likus kelioms minutėms "Riteriai" surengė dar vieną rezultatyvią kontrataką ir A.Lezama nuo baudos aikštelės linijos pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą – 0:2.
Tad "Banga" pralaimėjo svarbias rungtynes turnyrinės lentelės kaimynams.

Registracija įvairioms 8x8 futbolo varžyboms

Kadangi dar tęsiasi karantinas bei draudimas rungtyniauti futbolo mėgėjams, komandų registracija įvairioms 8x8 futbolo varžyboms pratęsiama iki gegužės 10 d. Šiame sezone planuojamos šios varžybos:
- Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
- Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
- Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
- Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
- Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės

Atitinkamų varžybų sistemos bus pasirinktos per komandų vadovų susirinkimus, kai bus patvirtintas galutinis komandų skaičius.

Išsamesnė informacija ir komandų registracija e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593.

"Bangos" merginos nepasipriešino Lietuvos čempionėms
LFF moterų A lyga
4 turas
Balandžio 25 d.
Šiaulių "Gintra" - Gargždų "Banga" 7-1 (4-0) VIDEO
Sekmadienį Šiauliuose "Bangos" merginoms teko mėginti priešintis Šiaulių "Gintros" ekipai, tačiau čempionės jau pirmomis minutėmis pradėjo "krautis" persvarą ir įtikinamai laimėjo rungtynes rezultatu 7-1 (4-0).

Pirmoji "Klaipėdos FM" pergalė, FK "Šilutė" tęsia pergalių seriją
LFF II lyga
5 turas
"KLAIPĖDOS FM" - Kauno FM "FORTŪNA" 2-0 (1-0)
Po kelių nesėkmingų pirmųjų turų, pirmosios pergalės sulaukė Klaipėdos FM auklėtiniai, kurie rezultatu 2-0 (1-0) nugalėjo Kauno FM "Fortūna" jaunimą. Pirmąją pergalę nuėmė Dominyko Gerulaičio ir Eimanto Labženčio įvarčiai.

Vilniaus "BFA B" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 0-4 (0-3)
LFF II lygoje penktą savaitgalį paeiliui pergalingai rungtyniauja Šilutės FK "Šilutė", kuri sekmadienį vakare Vilniuje 4-0 (3-0) nugalėjo "Baltijos futbolo akademijos" auklėtinius. Šilutiškių gretose įvarčius įmušė Jonas Lukas Kovalskis, Giedrius Ratkus, Donatas Surblys ir Andrius Marcinkevičius.
FK "Šilutė" kartu su Panevėžio "Ekranu", surinkusi po 15 taškų, pirmauja tarp 20 komandų.

Net sėkminga rungtynių pradžia neleido tikėtis "Bangai" taškų rungtynėse su "Kauno Žalgiriu"
10 turas
Gargždų "BANGA" - "KAUNO ŽALGIRIS" 1-2 (1-5) VIDEO
Net ir sėkminga rungtynių pradžia neleido "Bangai" tikėtis pirmųjų taškų dvikovose su pirmojo ketvertuko komandomis. Sekmadienio rungtynes gargždiškiai "Kauno Žalgiriui" pralaimėjo dideliu skirtumu 1-5 (1-2).

"Minija" savoje aikštėje nusileido "Babrungui", "Banga B" laimėjo permainingą dvikovą prieš "Neptūną"
LFF I lyga
6 turas
Balandžio 24 d.
Kretingos "MINIJA" - Plungės "BABRUNGAS" 1-3 (1-3) VIDEO
Šeštadienį Kretingoje vykusiose LFF I lygos rungtynėse "Minijai" pirmajame kėlinyje nepavyko išvengti grubių klaidų gynyboje ir tuo pasinaudojęs pirmenybėse sėkmingai rungtyniaujantis Plungės "Babrungas" pasiekė pergalę rezultatu 3-1 (3-1).

Gargždų "BANGA B" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 3-2 (0-1)
Permainingai vykusiose LFF I lygos pirmenybių rungtynėse, kuriose susitiko dvi Klaipėdos regiono komandos, "Neptūnas" du kartus pirmavo, bet pirmąjį kėlinį pralaimėjusi "Banga B", antroje rungtynių pusėje ne tik dukart atstatė lygybę, o likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos įmušė pergalingą įvartį ir laimėjo rezultatu 3-2.

Savo žiūrovų akivaizdoje "Banga" laimėjo rezultatyvią dvikovą prieš "Nevėžį"
Balandžio 21 d.
9 turas
Gargždų "BANGA" - Kėdainių "NEVĖŽIS" 5-2 (3-0) VIDEO
Trečiadienį vakare Gargžduose "Banga" žaidė pirmas rungtynes savo žiūrovų akivaizdoje ir lyg to palaikymo įkvėpti gargždiškiai dar iki pertraukos įgijo trijų įvarčių persvarą - įvarčiais pasižymėjo Ernestas Stočkūnas, Ignas Venckus ir Simonas Urbys (3-0).
Po pertraukos žaidimas kiek apsilygino ir abi komandos įmušė dar po porą įvarčių, o "Bangos" gretose įvarčius įmušė Oleksandr Aksionov ir Darius Zubauskas (5-2).
Po sezono pradžioje sekusios pralaimėjimų serijos, dabar "Banga" jau pasiekė tris pergales paeiliui ir šoktelėjo į turnyrinės lentelės vidurį.

KLFF prezidentas Rimantas Žvingilas susitiko su Klaipėdos administracijos direktoriumi Gintaru Neniškiu
KLFF prezidentas Rimantas Žvingilas susitiko su Klaipėdos administracijos direktoriumi Gintaru Neniškiu. Prieš susitikimą administracijos direktoriui buvo pateiktas raštas, kuriame buvo išdėstytos problemos su kuriomis pastaruoju metu susiduria Klaipėdos futbolo bendruomenė ir jas išspręsti be Klaipėdos savivaldybės pagalbos spręsti praktiškai neįmanoma, ypač kai tos problemos susijusios su objektais, kuriuos valdo Klaipėdos miesto savivaldybė ar jai pavaldžios įstaigos. Apie šias problemas anksčiau buvo informuota ir Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė bei mero pavaduotojas Arvydas Cesiulis.

Susitikimo metu nagrinėtos Klaipėdos centrinio stadiono futbolo aikščių apšvietimo, dirbtinės dangos futbolo aikščių (didžiosios ir mažosios) dangos būklė problema, persirengimo patalpų ir dušų problema prie futbolo aikštynų, centrinio stadiono pagrindinės aikštės (natūralios vejos) nuomos įkainiai bei buvo diskutuota dėl stacionaraus futbolo maniežo Klaipėdoje trūkumo.

"Bangos" merginų komanda sutriuškino viešnias iš Utenos
3 turas
Balandžio 18 d.
Gargždų "Banga" - Utenos "Utenis" 5-0 (2-0) FOTO
Neatsilikdamos nuo futbolo klubo vyrų komandų, antrąja pergale šiame sezone šiandien džiaugėsi ir Gargždų "Bangos" merginos, kurios šiandien 5-0 nugalėjo Utenos "Utenio" ekipą.
Gargždiškių gretose po kartą pasižymėjo Paulina Narbutaitė, Lijana Gedminaitė, Austė Bernotaitė (11 m.), Vitalija Žatkina ir varžovės vieną įvartį įsimušė į savo vartus.

Įsibėgėja ir "Bangos" dubleriai
LFF I lyga
5 turas
Marijampolės "SŪDUVA B" - Gargždų "BANGA B" 0-2 (0-2)
Įsibėgėjus pagrindinei komandai, įsibėgėja ir Gargždų "Bangos" dubleriai, kurie šiandien vyko į Marijampolę ir rezultatu 2-0 įveikė "Sūduvos" dublerius.
Pirmojo kėlinio 18-ąją minutę Paulius Lotužys "Bangos B" komandą išvedė į priekį, realizavęs 11 metrų baudinį, o dar po minutės ir padvigubino komandos persvarą 2-0.
Po penktojo turo kovų, "Banga B" su 7 taškais tarp 14 komandų rikiuojasi 6-oje vietoje.